tv3.lv

Pabriks rosina “Vienotību” apvienoties ar JKP, LRA un “Latvijas attīstībai”

“Vienotībai”, “Jaunajai Konservatīvajai partijai” (JKP), “Latvijas Reģionu apvienībai” (LRA) un “Latvijas attīstībai” būtu jāapvienojas vienā politiskajā spēkā – šādu viedokli “900 sekundēm” pauda Latvijas deputāts Eiroparlamentā Artis Pabriks.

2017. gada 10. jūlijā 10:11

Komentējot skandalozo “Rīdzenes sarunu” situāciju, Pabriks norādīja, – oligarhi ir kā ķērpji, kas piesūkušies Latvijas kuģim un bremzē attīstību. Kā zināms, Saeimā ir plānots veidot parlamentārās izmeklēšanas komisiju, tomēr viņš pauž skepsi par tās efektivitāti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“”Vienotība” viena pati ar šiem jautājumiem galā tikt nevar. Tas nozīmē, – ja mēs esam par vāju, ir jāmeklē sadarbības partneri,” saka Pabriks.

Viņš norādīja, ka “Vienotība”, “Jaunā Konservatīvā partija”, “Latvijas Reģionu apvienība” un “Latvijas attīstībai” balstās uz līdzīgām platformām un vēlas redzēt Latviju kā eiropeisku valsti. Viņš ar nepacietību gaida “Vienotības” kongresu un norāda, ka jaunajai vadībai nekavējoties jāsāk sarunas ar trim minētajiem politiskajiem spēkiem.

“Mums ir jāsēžas pie galda un jāmēģina vienoties. Iznāk, ka tīri statistiski mums katram ir par pāris procentiem, bet politiskā ietekme arvien mazinās,” norāda Pabriks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm