tv3.lv

Nodokļu un finanšu pieejamības jomās partijām no uzņēmējiem atšķirīgs redzējums

Latvijas uzņēmēji uzklausa politisko partiju solījumus. Latvijas tirdzniecības un Rūpniecības kamerā ceturtdien, 4.augustā, notika priekšvēlēšanu diskusija, kurā uzņēmēju organizāciju pārstāvji iztaujāja politiķus par viņu redzējumu, kā valstij jāattīstās.

2014. gada 4. septembrī 19:59

Kredītu pieejamība, nodokļi un atbalsts uzņēmējdarbībai – tie ir galvenie jautājumi, kuri interesē uzņēmējus. Lai saprastu, kas viņus sagaida pēc 12. Saeimas vēlēšanām, šodien tika uzklausīti politisko partiju pārstāvji. Valdošo partiju redzējums par būtiskiem valsts attīstības jautājumiem, bieži vien atšķiras no mazo partiju piedāvājuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atbildot uz uzņēmēju jautājumiem, starp esošajiem un topošajiem politiķiem izvērtās arī asas vārdu pārmaiņas.

Savukārt uzņēmēji ir šausmās par atsevišķi sīkpartiju vēlmi atteikties no tirgus ekonomikas, no privātbankām un privātās uzņēmējdarbības. Taču raugoties uz to partiju solījumiem, kurām ir potenciāls tikt ievēlētām, uzņēmēji cer ka šodien izskanējušie solījumi tiks arī reāli pildīti.

Uzņēmēji atgādina, ka likums par nodokļiem regulāri tiek mainīts vairākas reizes gadā – tas neveicina ilgtspējīgu attīstību. Līdzīgas diskusijas tiks rīkotas arī turpmāk un uzņēmēji sola sekot līdzi solījumu izpildei.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm