tv3.lv

“Nacionālā apvienība” tieslietu ministra amatam nominējusi Gaidi Bērziņu

“Nacionālā apvienība” tieslietu ministra amatam oficiāli nominējusi “VL-TB/LNNK” līdzpriekšsēdētāju Gaidi Bērziņu, kurš jau reiz pildīja tieslietu ministra amata pienākumus.

2014. gada 11. augustā 20:54

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sagaidāms, ka amatā G. Bērziņš stāsies jau šonedēļ, pēc uzticības balsojuma Saeimas ārkārtas sēdē. Partija cer, ka jaunajam ministram nebūs problēmas laikus saņemt pielaidi valsts noslēpumam, lai viņš varētu pilnvērtīgi pildīt pienākumus.

“Iemesls, kādēļ G. Bērziņš tika nominēts šim amatam, ir viņa ļoti lielā pieredze šajā jomā un šobrīd neviens cits cilvēks nevarētu tik ātri “ielekt” šajos jautājumos un līdz vēlēšanām sekmīgi turpināt iesāktos darbus,” pauda Einārs Cilinskis, “Nacionālās apvienības” pārstāvis.

G. Bērziņš jau pildīja tieslietu ministra amata pienākumus 2006. – 2007. gadā, kā arī 2011. – 2012. gadā.

Jau ziņots, ka Satversmes aizsardzības birojs (SAB) nepiešķīra pielaidi valsts noslēpumam līdzšinējai tieslietu ministrei Baibai Brokai (VL-TB/LNNK), tādēļ viņa pieņēma lēmumu par atkāpšanos no amata.

Demisionējusī ministre B. Broka patalban plāno atjaunot Rīgas domes deputātes mandātu un arī atgriezties labi apmaksātajā darbā valsts uzņēmuma “Latvijas gaisa satiksme” valdē. Šajā kompānijā viņa darbojās pirms kļuva par ministri, savukārt, par viņas atjaunošanu amatā tiks lemts piektdien. B. Broka pagājušajā gadā šajā amatā bija nopelnījusi gandrīz 45 tūkstošus eiro jeb teju četrus tūkstošus mēnesī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm