tv3.lv

LNT plaši atspoguļos vēlēšanu norisi un rezultātus

Speciālizlaidumi, tiešraides, reportāžas, īpaša Vēlēšanu nakts, rezultātu apkopošana un analīze – LNT Ziņu dienests vērienīgi atspoguļos 12.Saeimas vēlēšanu norisi 4. un 5.oktobrī. Savukārt, 6.oktobrī LNT raidījums ”Dombura” studija uz diskusiju aicinās visu Saeimā iekļuvušo politisko partiju vai apvienību līderus!

2014. gada 18. septembrī 22:07

Par visu svarīgāko, kas jāzina vēlēšanu sestdienas dienā rītā skatītāji uzzinās jau 9:00 raidījuma 900 sekundes speciālizlaidumā, bet vēlēšanu dienas aktualitātes tiks ziņotas LNT Ziņu speciālizlaidumos 14:00, 17:50 un 20:00. Savukārt 22:00 LNT ēterā īpašā LNT Ziņu dienesta rīkotā Vēlēšanu naktī vairāku stundu garumā kopā ar ekspertiem un politiķiem tiks sekots līdzi galvenajam vēlēšanu dienas notikumam – balsu skaitīšanai un rezultātu gaidīšanai!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

LNT Ziņu dienesta komanda strādās visā Latvijā – partiju birojos, vēlēšanu iecirkņos, reģionos, runās ar vēlētājiem un ekspertiem, lai plaši analizētu vēlēšanu norisi, lai ikviena būtu iespēja ātri iegūt kvalitatīvu, precīzu un plašu informāciju par vēlēšanu norisi un rezultātiem.

5.oktobrī jau 9:00 rītā 900 sekunžu speciālizlaidumā – pirmās reakcijas un rezultātu analīze, pēcvēlēšanu aktualitātes arī LNT Ziņu speciālizlaidumos 14:00 un 17:50. 5.oktobra vakarā 20:00 LNT ēterā gaidāma plaša vēlēšanu iznākuma analīze LNT Ziņu un TOP10 apvienotā speciālizlaidumā.

Pirmajā Dombura studijā pēc vēlēšanām, 6.oktobrī 21:15 kanālā LNT, uz diskusiju tiks aicināti visi Saeimā iekļuvušo politisko partiju vai apvienību līderi. Atbilstoši vēlētāju dotajam mandātam – vēlēšanu rezultātiem, politisko partiju vai apvienību līderi apspriedīs variantus valdības koalīcijas veidošanai, tās darba, kā arī Ministru prezidenta amata kandidāta virzīšanas mērķus un kritērijus.

Sekojiet līdzi 12.Saeimas vēlēšanu speciālizlaidumiem, tiešraidēm un reportāžām LNT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm