tv3.lv

Lemberga veselības dēļ advokāts lūdz pārskatīt viņam noteikto apcietinājumu

Notiesātā Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga aizstāvis zvērināts advokāts Māris Grudulis, pamatojoties uz Lemberga slikto veselības stāvokli, Rīgas apgabaltiesai ir iesniedzis lūgumu pārskatīt viņam noteikto drošības līdzekli – apcietinājumu, noskaidroja aģentūra LETA.

2021. gada 1. martā 14:40

Tiesā aģentūrai LETA sacīja, ka drošības līdzeklis Lembergam piemērots ar saīsināto spriedumu un saīsinātais spriedums šajā krimināllietā nav pārsūdzams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepriekš tiesnese Irīna Jansone vērsa uzmanību, ka drošības līdzekli – apcietinājumu – var pārsūdzēt tikai kopā ar pilno spriedumu apelācijas kārtībā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka patlaban lūgumu tiesai sagatavot pilno spriedumu lietā ir iesnieguši apsūdzēto aizstāvji Grudulis, Jānis Rozenbergs un Oskars Rode, apsūdzētais Aivars Lembergs, kā arī prokuratūra.

Tiesai būs 14 dienu laiks sagatavot pilno spriedumu, tomēr tiesa nepieciešamības gadījumā var vienu reizi pagarināt šo termiņu.

Iepriekš vēstīts, ka Rīgas apgabaltiesa 22. februārī Lembergam piesprieda piecu gadu cietumsodu, mantas konfiskāciju un 20 000 eiro sodu.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm