Kreituse: Izrādās, ka Aizsardzības ministrijas peles zem galda ne tikai danco, bet arī labi ieturas

220 miljonu eiro vērtajā Nacionālo bruņoto spēku (NBS) pārtikas iepirkuma lietā vakar, 16. martā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sāka kriminālprocesu un aizturētas trīs personas. Atbildību pagaidām neviens nav uzņēmies. “Izrādās, ka Aizsardzības ministrijā peles zem galda ne tikai danco, bet arī labi ieturas,” komentējot situāciju TV3 raidījumā “900 sekundes” norāda RSU profesore un politoloģe Ilga Kreituse.

Skandāls iepirkuma lietā ir kā pļauka Aizsardzības ministrijai sejā, uzskata politoloģe Ilga Kreituse: “Izrādās, ka Aizsardzības ministrijā peles zem galda ne tikai danco, bet arī labi ieturas.”

Šis gājiens rada šaubas par visiem pārējiem iepirkumiem Aizsardzības ministrijā un tas ir ļoti pamatoti, uzskata Kreituse: “Tas ir arī iekšējs politiskās korupcijas veids, kad savējie sāk savējos aizstāvēt.”

Politoloģe norāda, ka tieši Nacionālajai apvienībai būtu jāuzņemas atbildība: “Rodas jautājums, kāpēc cilvēki, kas ir vīzējuši šo dokumentu, vēl joprojām turpina pildīt savus darba pienākumus. Tas ir jautājums par valsts sekretāru.”

Vaicāta, kāda politiskā atbildība būtu jāuzņemas politiķiem, Kreituse norada, ka jautājums ir par Aizsardzības ministres Ināras Mūrniece (NA) atrašanos amatā, bet primāri būtu jāsāk ar partijas sapulci. un izskatīt, kādu ēnu tas met uz Nacionālo apvienību.

"900 sekundes" moderators
Ziņu žurnālistikā no 1998. gada. Pamatā atspoguļo iekšpolitiskās norises, seko līdzi notikumiem ārvalstīs. Par sirdslietu sauc vizuāli spēcīgu un aizraujošu stāstu veidošanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm