tv3.lv

“KPV LV” reģistrē jaunu nosaukumu un valdi, vadībā atgriežoties ministrei un parlamentāriešiem

Uzņēmumu reģistrā (UR) šodien reģistrēta lielā mērā jauna partijas “KPV LV” valde, kā arī jauns partijas nosaukums – “Par cilvēcīgu Latviju” (PCL).

2021. gada 1. februārī 18:10

Partijas vadībā līdz ar to atgriezusies arī labklājības ministre Ramona Petraviča (PCL/KPV LV) un daži Saeimas deputāti, liecina publicētais ieraksts UR mājaslapā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: “KPV LV” pašreizējā valde par priekšgājējiem – lietvedībā ir pilnīgs “bardaks” un ir aizdomas par likumpārkāpumiem

Par valdes reģistrāciju aģentūru LETA informēja viens no jaunās valdes locekļiem, “KPV LV” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Ēriks Pucens (PCL).

Jaunajā valdē ir Petraviča, Pucens, “KPV LV” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Māris Možvillo (PCL), Saeimas deputāte Ieva Krapāne (PCL/KPV LV), kā arī Rolands Millers un arī 6.decembra valdē ievēlētie Toms Andersons un Raimonds Nipers.

Tāpat UR reģistrējis partijas jauno nosaukumu, tam mainoties no “KPV LV” uz “Par cilvēcīgu Latviju”. Lēmums par jauno nosaukumu tika pieņemts līdz ar jaunās valdes ievēlēšanu 12.decembrī.

Kā aģentūrai LETA pauda Pucens, iepriekšējās, 6.decembra valdes pilnvaras esot noslēgušās 12.decembrī līdz ar pašreizējās valdes ievēlēšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc 12.decembra šī “cilvēku grupa” esot veikusi prettiesiskas darbības, kas esot pretrunā likumam, un mērķtiecīgi grāvusi partijas tēlu, uzsvēra “KPV LV” frakcijas priekšsēdētāja vietnieks. Viņa ieskatā iepriekšējā, 6.decembrī ievēlētā valde ar savu rīcību virzījusies uz “nestabilitātes valstī” izraisīšanu, kas nav pieļaujams krīzes laikā.

Kā ziņots, iepriekš UR bija reģistrējis 6.decembra valdi, starp kuru un Saeimas frakcijas vairākiem pārstāvjiem radās plašas domstarpības par nepieciešamo partijas rīcību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm