Citskovskis: Enerģētikas ministrija tiks veidota ar esošajiem ierēdņiem un līdzšinējās telpās

Jaunas enerģētikas jautājumu ministrijas izveide īpašas papildu izmaksas neradīs, un lielākā jaunā izmaksu pozīcija varētu būt ministra alga, intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” apgalvoja Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Ierēdnis skaidroja, ka jaunā ministrija tiks veidota uz esošajiem ierēdņiem, materiālajiem resursiem un telpām, līdz ar to faktiski pie esošajām izmaksām klāt nākšot tikai viena ministra alga.

Oficiāla lēmuma par jaunās ministrijas izveidi vēl nav, tomēr ierēdniecība jau gatavojas, kā to praktiski īstenot, un būs gatava operatīvi sākt šādas jaunas ministrijas darbu, sacīja Citskovskis.

Valsts galvenais ierēdnis tieši neatbildēja uz jautājumu, kur atradīsies jaunā ministrija, vien sakot, ka pie šā jautājuma tiek strādāts ciešā sasaistē ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, un Valsts kanceleja būšot gatava nodrošināt darba vidi, kad būs nobalsots par šādas ministrijas izveidi.

Citskovskis izteicās, ka sākotnēji tā varētu būt “daļēji fiziska, daļēji virtuāla ministrija”. Tās darba sākšanai palīdzēšot attālinātā darba prasmes, kas iegūtas pandēmijas laikā.

Kā ziņots, topošā valdības koalīcija pēc ilgākām domstarpībām ir vienojusies par jaunas Klimata un enerģētikas ministrijas izveidi. Kā kandidāts šīs ministrijas vadīšanai izskanējis Saeimas deputāts, bijušais Salaspils domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars (JV).

Raidījuma vadītāja
Bez Tabu raidījuma vadītāja, kas visiem stāstiem pieķeras ar pieredzējušas žurnālistes krampi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm