Bartaševičs, Kementjevs un citi līdzšinējie “saskaņieši” plāno veidot jaunu politisko partiju

No partijas “Saskaņa” izslēgtais Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs, kā arī līdzšinējie “Saskaņas” biedri Andrejs Klementjevs, Jekaterina Ivanova un Karina Bartkeviča izplatījuši paziņojumu par jauna politiskā spēka veidošanu.

8. februārī 14:12

Viņi grasoties veidot kreisi centrisku politisku partiju, kas “konsekventi aizstāvēs visas Latvijas iedzīvotāju intereses, nešķirojot “savējos” un “svešiniekos”, turpinot aktīvi iestāties par sociālekonomiskajām, kultūras, valodas un reliģiskajām tiesībām”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mums, SDP “Saskaņa” Rēzeknes valstspilsētas, Rēzeknes un Ludzas novadu teritoriālo nodaļu biedriem, pašreizējā situācija ir pilnīgi nepieņemama. Tāpēc mēs paziņojam par neuzticēšanos partijas vadībai un izstājamies no SDP “Saskaņa””, teikts iniciatīvas grupas paziņojumā.

Tagad tikšot gatavota partijas programma, lai aprīlī sanāktu uz dibināšanas kongresu.

Paziņojumu parakstījuši kopumā seši no astoņiem Rēzeknes pilsētas domes deputātiem, visi seši Rēzeknes novada un viena Ludzas novada deputāte, kas ievēlēti no “Saskaņas” saraksta.

Jau ziņots, ka pēc Rēzeknes mēra Bartaševiča izslēgšanas no “Saskaņas” partiju nolēmuši pamest vēl ap 120 biedri no Rēzeknes pilsētas un novada un Ludzas novada, vēstīja Latvijas Televīzija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm