tv3.lv

Piešķir finansējumu policistiem par darbu Covid‑19 laikā

Ministru kabinets otrdien, 24. maijā, nolēma piešķirt 814 033 eiro finansējumu Iekšlietu ministrijai no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, lai segtu izdevumus par darbu policistiem pandēmijas laikā.

24. maijā 13:33

Par šo finansējumu Valsts policijas amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm samaksās par virsstundu darbu, veicot ārkārtas uzdevumus Covid-19 izplatības ierobežošanas labad no 2022. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim jeb līdz ārkārtējās situācijas beigām, kas bija izsludināta Latvijā, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts policijas amatpersonas šajā laikā nodrošināja sabiedrisko kārtību un noteikto ierobežojumu kontroli, reaģēja uz izsaukumiem par karantīnas vai pašizolācijas pārkāpumiem, veica atbalsta pasākumus veselības aizsardzības iestādēm,  kā arī citus nepieciešamos pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Piešķirts arī finansējums 67 810 eiro apmērā, lai Valsts policijai kompensētu papildu izdevumus saistībā ar vidējās izpeļņas pieaugumu, kas rodas, nosakot samaksu par virsstundu darbu, veicot pasākumus saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu un tā seku novēršanu.

Kopā Iekšlietu ministrijai piešķirti 881 843 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm