Piešķir 1,16 miljonus eiro valsts sociālo pabalstu izmaksām Ukrainas iedzīvotājiem

Valdība otrdien nolēma piešķirt Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrai (VSAA) no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem 1,16 miljonus eiro, lai segtu izmaksas, kas no šā gada augusta līdz oktobrim veidojās valsts sociālo pabalstu izmaksām Ukrainas civiliedzīvotājiem.

2022. gada 29. novembrī 11:17

Pēc līdzekļu piešķiršanas LM pamatbudžeta programmā “Līdzekļu neparedzētiem gadījumiem izlietojums” tiks veikta izdevumu atjaunošanu ministrijas pamatbudžeta apakšprogrammā “Valsts sociālie pabalsti”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par izdevumiem, kas radīsies turpmākajā periodā no 1. novembra līdz 2022. gada beigām, LM izvērtēs nepieciešamību normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā sagatavot un iesniegt izskatīšanai priekšlikumus par papildu līdzekļu pārdali uz LM pamatbudžeta programmu “Līdzekļu neparedzētiem gadījumiem izlietojums”, lai segtu izdevumus saistībā ar atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem atbilstoši faktiskajai nepieciešamībai.

VDD piešķir 21 462 eiro saistībā ar ārkārtējo situāciju pierobežā

Tāpat valdība otrdien no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķīra 21 462 eiro Valsts drošības dienestam (VDD), lai segtu izdevumus, kas saistīti ar izsludināto ārkārtējo situāciju vairākos Krievijas pierobežas novados. Nauda paredzēta, lai segtu izdevumus par virsstundu darbu un piemaksām.

Ņemot vērā Krievijas pieņemto lēmumu par mobilizācijas izsludināšanu, kuras mērķis ir pastiprināt karadarbību Ukrainas teritorijā, un nepieciešamību novērst iespējamo apdraudējumu Latvijas iekšējai drošībai, ārkārtējā situācija izsludināta līdz 27.decembrim robežšķērsošanas vietās un vairākos – Alūksnes, Balvu un Ludzas – novados.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm