Rīgas pašā centrā pie “Origo” pēkšņi sabrūk ēka, VUGD strādā notikuma vietā

Kā redzams video, iepretim “Origo” skatam  paveras liela gruvešu kaudze.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) “tv3.lv” norāda, ka izsaukumu uz Satekles ielu Rīgā, kur sagruvusi piecstāvu ēka, VUGD saņēma plkst. 14.15. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka būvlaukumā sagruvusi ēka.

Pagaidām dienesta rīcībā esošā informācija liecina, ka cilvēku zem gruvešiem nav, tomēr drupās varētu būt vismaz trīs automašīnas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā informēja Rīgas pašvaldības policijas galvenais sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis, patlaban satiksmei ir slēgta Dzirnavu iela un tiek darīts viss, lai iespējami ātri varētu atjaunot satiksmi.

No blakus esošās ēkas tiek evakuēti iedzīvotāji. Patlaban ir ieradies “Rīgas satiksmes” autobuss, kurā evakuētie cilvēki var uzturēties.

VUGD uzsver, ka pašlaik notikuma vietā izveidots operatīvais štābs. Aculiecinieku kadri sociālajos tīklos parādījās īsi pēc pulksten 14:00.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

VUGD informē, ka notiek cilvēku evakuācija no blakus esošās ēkas un sagruvušo konstrukciju pārmeklēšana. Operatīvajā štābā darbojas VUGD, “Latvijas Gāzes”, pašvaldības policijas, Valsts policijas pārstāvji un būvdarbu vadītājs.

Pagaidām zināms, ka tas ir neapdzīvots privātīpašums.

Kā var novērot klātienē, kvartāls ap notikuma vietu ir daļēji norobežots. Dzirnavu ielas viena puse ir gājējiem slēgta, tāpat satiksmei ir slēgts Dzirnavu ielas posms starp Satekles un Ernesta Birznieka-Upīša ielām.

Šajā būvlaukumā notiek nekustamā īpašuma attīstītāja “Linstow Baltic” plānotā Satekles biznesa centra būvdarbi. Būvdarbu ģenerāluzņēmējs ir SIA “Bukoteks”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Biroju komplekss atradīsies Rīgas Centrālās dzelzceļa pasažieru stacijas un “Origo One” biznesa centra apkaimes kvartālā starp Elizabetes, Ernesta Birznieka-Upīša, Dzirnavu un Satekles ielām.

“Linstow Baltic” valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds norāda, ka personu apvienības “SN&L” (SIA “Lauder Architects”, SIA “Sarma&Norde arhitekti”) izstrādātais risinājums pilnībā atbilda “Linstow Baltic” iecerei par ilgtspējīga biznesa centra attīstības vīziju pilsētas centrā un ieguvis atļauju tā turpmākai realizācijai arī no galvaspilsētas attīstību uzraugošo institūciju puses.

Jau ziņots, ka “Linstow Baltic” bijušā “Mildas tirdziņa” vietā pie Stacijas laukuma iecerējis būvēt biroju kompleksu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm