Pēc ceļojuma ierodas darbā: policijai Ventspilī nākas mājās aizraidīt kādu vīrieti

Šajā saspringtajā laikā, kad valsts iestādes uzstājīgi aicina ceļotājus palikt mājās, neiztikt bez incidentiem un pārpratumiem.

2020. gada 19. martā 19:45

Kādu vīrieti darbavietā Ventspilī aizturēja policisti – viņš nesen viesojies Ēģiptē, bet tāpat nāca uz darbu, un kāds par to noziņoja likumsargiem. Savukārt plašu reportāžu sociālajos tīklos publiskojis kāds repatriantu prāmja pasažieris – viņam bažas, ka daudzi ceļotāji nu nekādi neievēros drošības pasākumus un šonakt no kuģa nokāps reibumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl – No lidostas uz lielveikalu: ne visi atbraukušie iedzīvotāji izturas atbildīgi pret drošības pasākumiem

Šodien policija saņēma izsaukumu Ventspili par to, ka kāds vīrietis, kurš nesen bijis ceļojumā eksotiskā valstī, tomēr ieradies darbavietā. Liels bija vīrieša pārsteigums, darbā ieraugot kareivīgi noskaņotus policistus.

Valsts policija, reaģējot uz informāciju, aizbrauca uz darbavietu, kur arī sastapa šo vīrieti. Sarunā ar viņu konstatēts, ka viņš bijis ceļojumā Ēģiptē un vēl nav pagājušas 14 dienas. Lūdzām aizpildīt anketu, ka viņš atgriezies no minētās valsts un ka viņš zina, ka viņam jāuzturas dzīvesvietā. Tika palūgts doties mājās un atlikušās dienas tur palikt.

Skati ar iereibušiem cilvēkiem, kas nodevās grādīgās dziras baudīšanai, bija jāvēro repatriantu prāmja pasažieriem.

“Ēdamzālē ēdām, tur katrs vismaz piecas reizes nošķaudījās! Tas nebija nejauši, tur nebija – puteklītis ieskrēja. Citi “kāsē”, nopietni klepo. Pusi no tiem, kas tagad pļēguro, skaļi saka: koronavīruss ir meli! Sorry, viņš “nesēdēs” karantīnā. Viņu vajag vērot, paņemt analīzes,” norāda prāmja pasažieris Andrejs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video noslēdzas ar skatiem, kā policijas pavadībā autokolonna ar prāmja pasažieriem dodas prom no ostas. Kādā degvielas stacijā pasažieri ar sejas maskām pirka kafiju, lai tālāk dotos katrs savās gaitās.

Vairāk par tematu – TV3 Ziņu sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm