Pašvaldības policija Rīgā patrulēs arī ar elektroskrejriteņiem

Līdz šim Rīgas pašvaldības policijā ir bijušas kājnieku, auto un velosipēdu patruļas, savukārt no šā gada augusta vidus eksperimentālā kārtā patruļās tiek izmantoti arī elektroskrejriteņi, informē Rīgas pašvaldības policijā.

16. augustā 12:56

Pagaidām tie kā patrulēšanas līdzeklis tiek izmantoti vien pašā Rīgas centrā, taču nākamajā sezonā šāda veida patruļas varētu parādīties arī citās apkaimēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Patrulēšanā RPP izmanto “Bolt” nomas skrejriteņus, jo šis uzņēmums cenu aptaujā spēja sniegt izdevīgāko piedāvājumu.

Lai gan patrulēšanā elektroskrejriteņi tiek izmantoti vien aptuveni nedēļu, tie jau ir izrādījušies kā efektīvs pārvietošanās līdzeklis dinamiskajā pilsētas vidē. Turklāt nomas skrejriteņu izmantošana nozīmē to, ka nepieciešamības gadījumā policists var arī reaģēt uz plašāka spektra izsaukumiem, proti, piemēram, braucot uz konfliktu dzīvoklī, nav jādomā, kur ērti pieslēgt velosipēdu, – nomas elektroskrejriteni var atstāt jebkurā vietā, kur tas netraucē gājējiem vai citiem satiksmes dalībniekiem.

Pagaidām līdz siltā laika sezonas beigām elektroskrejriteņi tiek izmantoti eksperimentālā kārtā.

Sezonas beigās policija apkopos kārtības sargu atsauksmes par jauno patrulēšanas rīku, lai lemtu, vai nākamajā sezonā patruļas ar elektroskrejriteņiem vērts turpināt. Tomēr velosipēdu patruļas jebkurā gadījumā nekur nepazudīs – plānots, ka skrejriteņi būs kā vēl viens patrulēšanas rīks, nevis velosipēdu patruļu aizstājējs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm