Pašvaldības policija Iļģuciemā aiztur vīrieti ar “ecstasy”

Rīgas pašvaldības policija (RPP) Iļģuciemā aizturējusi vīrieti ar metamfetamīnu – MDMA tabletēm jeb tā saucamo “ecstasy”.

29. septembrī 16:36

RPP “Facebook” sniegtā informācija liecina, ka ceturtdien, 29. septembrī, ap plkst. 2.40 naktī, patrulējot Iļģuciema apkaimē, RPP Kurzemes pārvaldes darbinieki uz ielas pamanīja aizdomīgu personu, kura piesaistīja policistu uzmanību ar savu uzvedību. Likumsargi nolēma viņu apturēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apturot operatīvo transportlīdzekli, policisti uzrunāja jauno vīrieti, kurš skaidroja, ka vienkārši pastaigājoties. Pārbaudot jaunā vīrieša datus, noskaidrojās, ka viņš iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā saistībā ar narkotiskajām vielām.

No personas izelpas bija jūtama arī marihuānai raksturīga smaka, kā arī pats jauneklis nenoliedza, ka šodien būtu smēķējis marihuānu.
Jaunais vīrietis uzrādīja savu kabatu saturu, kur cigarešu paciņā atradās viena uztīta cigarete. Tāpat, apskatot vīrieti, ievērots, ka bikšu priekša ir pārmērīgi izstiepusies uz āru, kas radīja aizdomas, ka tur ir paslēpts kāds priekšmets.

21 gadus vecais vīrietis, pēc vairākkārtīgiem policistu lūgumiem uzrādīt priekšmetu, kas paslēpts bikšu priekšā, izvilka brūnas krāsas vīstokli, kurā atradās maisiņi ar lielu daudzumu tablešu. Jauneklis apgalvoja – iepakojumu ar tabletēm esot atradis uz ielas, tādēļ savu vainu noliedz.

Tāpat personas makā ievērota liela naudas summas, kas radīja aizdomas, ka jaunais vīrietis, iespējams, ir saistīts ar narkotisko vielu tirdzniecību. Kārtības sargi jaunekli aizturēja un nogādāja Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Valsts policijas darbinieki konstatēja, ka brūnas krāsas vīstoklī divos polietilēna iepakojumos atrodas 200 tabletes, iespējams, MDMA.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ņemot vērā notikuma apstākļus, Valsts policijā uzsākts kriminālprocess, kurā tiks vērtēta jaunā vīrieša atbildība un nozīmēta konstatētās vielas ekspertīze, kā arī tiesa lems par drošības līdzekļa – apcietinājuma – piemērošanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm