Par NEPLP vadītāju kļūst Dace Ķezbere

Līdzšinējā padomes priekšsēdētāja vietniece Dace Ķezbere šodien ievēlēta par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētāju. Par viņu kā NEPLP priekšsēdētāju balsoja trīs padomes locekļi, bet divi atturējās.

2017. gada 6. februārī 12:25

Uz šo amatu vēl bija izvirzītas arī Latvijas Raidorganizāciju asociācijas izpilddirektore Gunta Līdaka un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes pasniedzēja Ieva Beitika. Par padomes priekšsēdētāja vietnieku kļuvis bijušais VSIA “Latvijas Televīzija” programmu daļas satura redaktors Ivars Āboliņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

NEPLP arī tika sadalītas atbildības sfēras. Par Latvijas Televīziju pamata atbildība ir piešķirta Beitikai, par Latvijas Radio atbildīgs ir Āboliņš, par komerctelevīzijām pamata atbildība ir Līdakai, bet par komercradio Patrikam Grīvam.

Par kabeļtelevīzijām pamata atbildība ir Ķezberei, par starptautisko sadarbību pamata atbildība ir Beitikai, bet par starpinstitucionālo sadarbību pamatatbildība ir Līdakai.

Jau ziņots, ka 19. janvārī Saeima Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes locekļa amatos apstiprināja Ivaru Āboliņu, Guntu Līdaku, Patriku Grīvu un Ievu Beitiku.  Āboliņu atbalstīja 67 deputāti, pret bija trīs, bet atturējās pieci, par Beitiku balsoja 81 parlamentārietis, nevis nebija pret, bet trīs politiķi atturējās. Savukārt Grīvas apstiprināšanu šajā amatā atbalstīja 79 deputāti, pret bija viens un vēl divi atturējās. Līdaka guva 80 deputātu atbalstu, neviens nebalsoja pret viņu, bet divi parlamentārieši balsojumā atturējās.

Plašāk par jauno NEPLP sastāvu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm