tv3.lv

Par Maligina nāvi ierosināts kriminālprocess saistībā ar “noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību”

Nedēļas nogalē nomiris uzņēmējs, AS ”Olainfarm” vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins. Kā noskaidroja TV3 Ziņas, par šo nāvi ir ierosināts kriminālprocess.

2017. gada 10. decembrī 20:10

Valsts policija informēja, ka Valērija Maligina nāves sakarā ierosināts kriminālprocess saistībā ar “noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts policija

Kriminālprocess ierosināts pēc Krimināllikuma 13. nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību.

Uzņēmuma pārstāvji atgādina, ka Maligins kļuva par ”Olainfarm” valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997. gadā. ”Viņa vadībā AS ”Olainfarm” attīstījās par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm,” norāda uzņēmuma pārstāvji.

Maligins ir bijis arī ”Endokrininiai Preparatai” valdes priekšsēdētājs, AS ”Rīgas farmaceitiskā fabrika” padomes priekšsēdētājs, farmācijas kompānijas ”Aroma Baltfarm” un SIA ”Alfa-Denta” direktors, kā arī daudzu citu uzņēmumu vadītājs un īpašnieks.

Laikraksta ”Dienas Bizness” šogad veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7. vietā ar 70 miljonu eiro turību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm