tv3.lv

Par automašīnu bojāšanu Kuldīgā divi aizturētie

Par automašīnu bojāšanu Kuldīgā aizturēti divi vīrieši, “tv3.lv” informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

17. maijā 17:00

VP 15. maijā saņēma iesniegumus par to, ka Kuldīgā ar, iespējams, pneimatisko ieroci ir sabojātas trīs automašīnas. Izrādījās, ka visām automašīnām bojāti vējstikli un vienai – arī virsbūve.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Likumsargi skaidroja notikušo un aptaujāja apkārtējo māju iedzīvotājus, iegūstot izmeklēšanā nepieciešamo informāciju.

Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas tajā pašā dienā uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja divus vīriešus un veica kratīšanu dzīvoklī, no kura, visticamāk, tika raidīti šāvieni. Dzīvoklī atrasts un izņemts pneimatiskais ierocis un vairāki iepakojumi ar skrotīm.

Abi vīrieši aizturēšanas brīdī bija alkohola reibumā. Vīrieši atzina izdarīto. Viņi pneimatiskā ieroča izmantošanu alkohola lietošanas laikā iepriekšējā vakarā uzskatījuši par izklaidi. Sākumā viņi šāvuši pa kokiem, vēlāk pa transportlīdzekļiem.

Saskaņā ar Ieroču aprites likumu ir aizliegts nēsāt, pārvadāt, izmantot un lietot jebkāda veida ieročus, esot alkohola ietekmē, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles, kā arī narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

Saskaņā ar Krimināllikumu par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm