Pakistāna varētu piegādāt Ukrainai desmitiem tanku

Pakistānas valdība varētu piegādāt Ukrainai desmitiem tanku T-80UD, taču šādu vienošanos cenšas nepieļaut Krievijas vadība, vēsta Indijas izdevums “Firstpost”.

11. martā 17:22

Kā ziņo “Firstpost”, Pakistāna, iespējams, jau ir slepus atbalstījusi Kijivu un piegādājusi Ukrainas bruņotajiem spēkiem 122 milimetru artilērijas šāviņus. Ieroču piegādes notiek pa gaisa tiltu, ko izveidojusi Lielbritānija, kā arī pa jūru – caur Polijas un Vācijas ostām, norāda laikraksts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēģinot noturēties virs ūdens, saskaroties ar pieaugošo ekonomisko krīzi, Pakistāna ir ķērusies pie ieroču un munīcijas pārdošanas Ukrainai, kas cīnās pret Krievijas iebrukumu,” raksta avīze.

Šobrīd valsts valdība apsver iespēju noslēgt jaunu vienošanos ar Kijivu: viņi apmaiņā pret Rietumu finansiālo palīdzību piedāvā Ukrainai nodot 44 tankus T-80UD, kurus Pakistāna iegādājās deviņdesmito gadu beigās.

Šādu vienošanos mēģina novērst Krievijas vadība. Kremlis piedāvājis Pakistānai 50 000 tonnu kviešu laikā, kad vietējie iedzīvotāji saskaras ar pārtikas trūkumu. Kremlis arī vērsies pie Ķīnas ar lūgumu pārliecināt Pakistānu nepalīdzēt Ukrainai ar ieročiem.

Valsts oficiālā nostāja ir tāda, ka Pakistāna nepiegādā Ukrainai munīciju un ieročus tās “neiejaukšanās” politikas dēļ.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm