tv3.lv

Pabriks: Ja Ukraina šo karu zaudēs, tad mums būs nākamais

Ukraina karo mūsu karu, un, ja tā šo karu zaudēs, tad mums būs nākamais karš un mēs dabūsim paši maksāt, trešdien atklājot “Industrijas dienas NBS 2022” paziņoja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).

25. maijā 10:30

Minēto atziņu gan nav sapratuši arī sabiedrotie, norādīja ministrs.

Pabriks pateicās tām valstīm, kuras plaši atbalsta Ukrainu – ASV, Lielbritānijai, Polijai, Baltijas valstīm, Čehijai, Ziemeļvalstīm, tomēr vienlaikus politiķis atzīmēja, ka ir valstis, kas nepietiekami labi veic savu darbu un varētu vairāk pacensties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mums nav laika gaidīt. Mēs esam robežvalstis un neesam gatavi apmaksāt pusdienu un vakariņu rēķinus citiem. Ja gadījumā nonāksim līdz konfliktsituācijai, tad panāksim, ka nebūsim vienīgie, kas par to maksā,” uzsvēra ministrs.

Pabriks piebilda, ka laiks skrien, tāpēc Latvijai, neskatoties uz dāsno rietumvalstu atbalstu, nepieciešams vēl plašāks atbalsts, īpaši no ASV.

LETA jau rakstīja, ka šonedēļ Pabriks, tiekoties ar ASV Kongresa pārstāvjiem, aicināja ASV paplašināt militāro atbalstu Latvijai ar savu bruņoto spēku klātbūtnes pastiprināšanu.

Jau ziņots, ka Rīgā šodien viesnīcā “Radisson Blue Latvia” notiek “Industrijas dienas NBS 2022”, kuru mērķis ir diskutēt par aizsardzības nozarē aktuāliem jautājumiem, kā arī sniegt iespēju Latvijas uzņēmējiem un pētniecības iestādēm iepazīstināt armiju un sabiedrotos ar Latvijā ražotiem produktiem un pakalpojumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm