tv3.lv

Paaugstinātos balss toņos noraida priekšlikumu pārtraukt ”Citadeles” pārdošanu

Paaugstinātos balss toņos, ar brīdinājumiem izraidīt no zāles un Saeimas Kārtības ruļļa piesaukšanu šodien Saeimā tika noraidīts opozīcijas priekšlikums uzdod valdībai nekavējoties pārtraukt bankas ”Citadele” pārdošanu.

2014. gada 25. septembrī 20:30

“Saskaņas centrs” arī rosināja likt valdībai  izvērsti atskaitīties par bankas pārdošanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Opozīcijas lēmuma projekts  netika iekļauts ne šajā, ne nākamās Saeimas sēdes darba kārtībā. Tāpat deputātu vairākums neatbalstīja ierosinājumu – jautājumu nodot skatīšanai Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā.

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK, kura neatbalstīja SC ierosinājumu, tomēr iepriekš iestājās pret “Citadeles” pārdošanu, norāda – pārdošanas darījums ir slepens, Saeimai nav pieejama detalizēta informācija par darījuma nosacījumiem, tāpēc deputāti nevar pilnvērtīgi izvērtēt visus darījuma ekonomiskos un drošības aspektus.

Jau ziņots, ka valdība 16.septembrī pēc vairāku stundu lemšanas akceptēja ASV fonda “Ripplewood Holdings” izteikto “Citadeles” iegādes piedāvājumu. Šo darījumu atbalsta arī otrs “Citadeles” dalībnieks – Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (ERAB), kas arī pēc darījuma ar “Ripplewood Holdings” “Citadelē” saglabās 25% bankas akciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm