tv3.lv

”Overtime TV”: Maestro Raimonds Pauls un sports

Raidījuma ”Overtime TV” studijas viesis maestro Raimonds Pauls. Runājot par sportu maestro atzīst, ka Pasaules futbola čempionātam ir sekojis līdzi, bet sevi dēvē par daļēju futbola cienītāju.

2014. gada 2. septembrī 23:10

”Es, kaut kā maz redzu tādus spēlētājus kā bija Maradona (Djego Maradona tiek uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem pasaules futbolistiem),” atzīst Raimonds Pauls.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz jautājumu par to vai ģimenē bija izvēle starp sportu un mākslu, maestro atzīst: ”Mans paps bija traks uz hokeju, futbolu un makšķerēšanu. Pamatskolā mani pirmo un pēdējo reizi ielika vārtos. Pēc pirmā sitiena es dabūju pa īkšķi un tēvs pateica, ka jāpārtrauc šitā padarīšana. Bet manam piesitienam pie klavierēm tas netraucēja.”

Runājot par sevis uzturēšanu forma Pauls norāda, ka mājās ļoti daudz nodarbojas ar saimniecības lietām, remontē māju, pārtaisa elektrības kontaktus, pļauj zāli.

Dažiem labi zināmiem Latvijas sportistiem raidījuma gaitā maestro piemeklējis arī attiecīgus skaņdarbus no sava repertuāra. Oļegu Znaroku,  Pauls raksturo ar dziesmu ”Velns lai parauj tādu dzīvi!”, savukārt Ernestu Gulbi raksturo dziesma ”Tā es Tevi mīlēšu”, bet Andrim Biedriņam tikusi dziesma ”Genoveva”.

Noslēdzot sarunu Raimonds Pauls izteica vēlējumu, lai kādā no pārraidēm varētu runāt arī par Latvijas futbola panākumiem. ”Es esmu viņu fans un atbalstītājs, bet es pagaidām neredzu to ideālo komandu,” atzīst maestro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm