No lidostas uz lielveikalu: ne visi atbraukušie iedzīvotāji izturas atbildīgi pret drošības pasākumiem

Latvijā izsludināta ārkārtas situācija saistībā ar “Covid-19” izplatību, un iedzīvotāji, kuri nesen atgriezušies no ārvalstīm, tiek aicināti izturēties atbildīgi pret sevi un ievērot 14 dienu karantīnu. Tomēr, kā liecina “SEB” bankas izplatītais paziņojums sociālajos tīklos, novēroti vairāki gadījumi, kad tikko Latvijā ieradušies iedzīvotāji taisnā ceļā devušies nevis uz mājām, bet gan lielveikalu.

2020. gada 16. martā 21:58

“Stingri aicinām klientus, kuri tikko atgriezušies no ārvalstīm, ievērot valstī noteiktos piesardzības pasākumus un bankas filiāles klātienē neapmeklēt! Diemžēl šodien varam novērot, ka nupat atlidojušie cilvēki taisnā ceļā no lidostas apmeklē TK “Spice”, nevis dodas uzreiz mājup. Aicinām šobrīd ļoti atbildīgi izturēties pret savu un līdzcilvēku veselību!” teikts bankas paziņojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl – Ārkārtas situācija Latvijā: ar kādām izmaiņām jārēķinās iedzīvotājiem?

Finanšu iestāde atgādina, ka visi pamata finanšu pakalpojumi ir pieejami digitālā formā un darījumus var veikt, izmantojot mobilo lietotni un internetbanku.

“Saziņai ar banku aicinām izmantot video konsultācijas iespējas, kā arī saziņu internetbankā, sociālajos tīklos, rakstot e-pastu, zvanot pa tālruni vai uzdodot jautājumus virtuālajam asistentam mājaslapā,” aicina “SEB” banka.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm