NEPLP Latvijas teritorijā ierobežo piekļuvi Krievijas propagandas tīmekļvietnēm

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) Latvijas teritorijā uz laiku līdz Eiropas Savienības noteikto sankciju atcelšanas brīdim ierobežojusi piekļuvi virknei ar Krievijas propagandas medijiem saistām tīmekļvietnēm, liecina oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” publiskotā informācija.

9. februārī 14:45

Lēmums pieņemts saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) Padomes regulu par ierobežojošiem pasākumiem saistībā ar Krievijas darbībām, kas destabilizē situāciju Ukrainā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ierobežojumi ES attiecas uz tīmekļvietnēm, kas saistītas ar tādiem propagandas medijiem kā “Russia Today English”, “Russia Today UK”, “Russia Today Germany”, “Russia Today France”, “Russia Today Spanish” un “Sputnik”.

Tādējādi Latvijā turpmāk ierobežota piekļuve tādām tīmekļvietnēm kā “deutsch.rt.com”, “fr.rt.com”, “rtde.xyz”, “rtde.site”, “rtde.live”, “rtde.team”, “rtde.website”, “sputniknews.gr”, “sputniknews.cn”, “sputniknews.kz”, “lt.sputniknews.ru”, “oz.sputniknews-uz.com”, “baltnews.ru”, “sputnik.az”, “sputnik.kg”, “sputnik-abkhazia.info”, “sputnik-georgia.com”, “sputnik-ossetia.com”, “sputnik-tj.com”.

Piekļuve ierobežota arī minēto tīmekļvietņu dublējošām spoguļlapām.

Par atbildīgo par lēmuma izpildes kontroli noteikts NEPLP priekšsēdētājs Ivars Āboliņš.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm