“Nekā personīga” 3.septembra raidījums: Kas ir Krievijas militārās nozares uzņēmējs, kurš darbojies Latvijas kompānijās?

3. septembrī 21:16

Raidījums “Nekā personīga” 3. septembra raidījumā vēsta par to, ka Rīgas brīvosta vairākās neveiksmīgās izsolēs tā arī nav spējusi pārdot iepriekšējās vadības iegādāto ledlauzi. Kopš 2013. gada tas savu tiešo darbu – ledus laušanu – ne reizi nav veicis, tāpat raidījums šķetina, vai Krievijas militārās nozares uzņēmējam, kurš darbojies Latvijas kompānijās, šajos uzņēmumos vēl ir saglabājusies kāda ietekme.

Tāpat raidījuma rīcībā nonākusi informācija, ka Rīgas apgabaltiesa paturējusi apcietinājumā Latvijas pilsoņus, kurus Valsts drošības dienests (VDD) tur aizdomās par sadarbību ar Krievijas FSB.

Savukārt izskaņā raidījums vēsta, ka Kultūras ministrija nav vērtējusi, vai ir izpildāma Nacionālā teātra direktora Māra Vītola stratēģija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nekā personīga” TV3 ēterā ir jau 15 gadu. Šajā laikā raidījums pētījis un atklājis daudzas tēmas, kuru aktualitāte nav zudusi, bet dažkārt pat kļuvusi daudz būtiskāka. Kas būtu noticis, ja uz atklātajām problēmām mēs būtu reaģējuši uzreiz? Vai Latvija varēja kļūt energoneatkarīga jau pirms desmit gadiem? Vai pārāk pielaidīgā attieksme pret Krievijas ietekmes aģentiem Latvijas politikā nav novedusi pie tā, ka karš Ukrainā praktiski ir karš arī par Latviju? Visu vasaru svētdienu vakaros būtiskāko tēmu iztirzājums – “Nekā personīga” žurnālistu apskati par Latvijai svarīgām tēmām.

“Nekā personīga” pētnieciskie žurnālisti skaidro svarīgākās norises Latvijā un to, kā tās ietekmē mūsu dzīvi ikdienā. Raidījums atklāj notikumus, ko daudzi gribētu slēpt no sabiedrības acīm.

Skaties “Nekā personīga” kanālā TV3 ik svētdienu pulksten 19.30. Tiešraides un raidījumu arhīvs arī “tv3.lv” un nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Sazinies ar “Nekā personīga”, zvanot pa tālruni 67188440, vai rakstot uz [email protected]

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm