tv3.lv

Vasaras sezonā raidījums “Nekā Personīga. Faili” atskatīsies uz būtiskām tēmām

Pētnieciskās žurnālistikas raidījums “Nekā Personīga” 15 gadu laikā šķetinājis daudzus tematus, kuru aktualitāte ar laiku tikai augusi, liekot aizdomāties par to, kā attīstītos notikumi, ja sabiedrība uz atklātajām problēmām būtu reaģējusi ātrāk. Jau no 26. jūnija katru svētdienu plkst. 19.40 kanālā TV3 raidījums “Nekā personīga. Faili” iztirzās jau iepriekš apskatītus tematus, kas būtiski ietekmējuši Latvijas valsts attīstību.

21. jūnijā 11:34

“Nekā Personīga” iepriekš nekad nav iznācis vasaras sezonā, taču šoreiz raidījuma veidotāji nolēmuši atskatīties uz jau iepriekš iztirzātām tēmām, lai secinātu, vai to virzība varēja attīstīties citādāk. Tiks apskatītas tādas tēmas kā “Parex bankas” krahs, Krievijas ietekmes aģentu darbība, nacionālā lidsabiedrība “airBaltic”, ar OIK saistītie jautājumi, Latvijas energoneatkarība, oligarhu un prokrievisko spēku partijas, kā arī valstij nevajadzīgi tēriņi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ir lietas un procesi, kas ir šķituši svarīgi kādā laika posmā, bet šobrīd skaidrs, ka tie nav bijuši nozīmīgi. Savukārt citus stāstus šobrīd mēs redzam pavisam citā gaismā. Ik palaikam ir vērts apstāties un pārdomāt, tāpēc mēs uzsākām šo projektu,” pastāstīja raidījuma vadītāja Ilze Jaunalksne-Rēdere.

Skaties raidījumu “Nekā Personīga. Faili” no 26. jūnija katru svētdienas vakaru plkst. 19.40 kanālā TV3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm