tv3.lv

“TV3 Ziņas” un “Nekā personīga” piedāvā projektu “Vēlēšanas 2014. Pēdējais vārds”

Gaidot 12.Saeimas vēlēšanas, “TV3 Ziņas” un raidījums “Nekā personīga” piedāvā projektu “Vēlēšanās 2014. Pēdējais vārds”. TV3 žurnālisti jau šobrīd veido pārskatus par vēlēšanās kandidējošo partiju programmām un analizē, kā veicies ar solījumu izpildi līdz šim. Raidījumos tiks atgādinātas partiju lielākās veiksmes un neveiksmes, pētīta partiju un politiķu ienākumu izcelsme, un vērtēts, kā partijas ideoloģija sakrīt ar tās darbiem. Sekojiet TV3 žurnālistu veidotajai rubrikai Pēdējais vārds no 22.septembra katru darba dienu 19:25 “TV3 Ziņās” un svētdienās “Nekā personīga” kanālos TV3 un TVPlay!

2014. gada 9. septembrī 17:41

Jau no 22.septembra ik dienu “TV3 Ziņu” ietvaros žurnālistu komanda iepazīstinās skatītājus ar 12.Saeimas vēlēšanām kandidējošajām partijām. Būs iespējams gūt skaidru priekšstatu par lielākajām partijām un arī sīkpartijām, TV3 skatītājiem atgādinot partijas vēsturi, lielākās veiksmes un neveiksmes, zināmākos partijas biedrus un līdz šim dzirdētos solījumus. Īpaša būs rubrikas Vēlēšanas 2014. Pēdējais vārds sadaļa, kurā partijas pārstāvim 30 sekunžu laikā būs jāspēj noformulēt solījumu jeb pēdējo vārdu skatītājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“TV3 Ziņu” producents Alvils Vīksne par gaidāmo raidījumu: ”Šis priekšvēlēšanu laiks paiet kara ēnā. Tāpēc, manuprāt, viens no būtiskākajiem kritērijiem, izvēloties tos, kuri vadīs valsti nākamajos gados, šoreiz ir attieksme pret Krievijas izvērsto kara darbību Eiropā. “TV3 Ziņu” un raidījuma “Nekā personīga” žurnālisti politiķiem prasīs atbildes arī uz citiem jautājumiem, veidojot tādu kā vēlētāja rokasgrāmatu – atmaskos lielākos melus, apšaubāmākos kompromisus un nepamatotākos solījumus.”

Vēlēšanu dienā, 4.oktobrī, gaidāmi vairāki “TV3 Ziņu” speciālizlaidumi, piedāvājot jaunāko un aktuālāko informāciju par vēlēšanu norisi un tiešraides no iecirkņiem. 12.Saeimas vēlēšanu rezultātu apkopojumu varēs redzēt raidījumā “Nekā personīga” 5.oktobra vakarā 19:00 TV3. Žurnālists Ansis Pūpols pirms gaidāmajām vēlēšanām: ”Esam sekojuši politiķu aktivitātēm daudzu gadu garumā, esam uztaisījuši un skatītājiem parādījuši simtiem stāstu, bet pirms vēlēšanām ir svarīgi atgādināt partiju un politiķu darbu bilanci, lai vēlētājiem būtu tāda kā rokasgrāmata, kas palīdz izdarīt izvēli.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm