tv3.lv

Sekojiet līdzi 12.Saeimas vēlēšanām visu dienu TV3!

4.oktobrī divu nedēļu ilgās “TV3 Ziņu” un “Nekā personīga” veidotie raidījumi Pēdējais vārds noslēgsies pirms galvenā politiskā notikuma – 12.Saeimas vēlēšanām! Vēlēšanu dienā paredzēti pieci “TV3 Ziņu” speciālizlaidumi, kuros žurnālisti vēstīs jaunāko un aktuālāko informāciju par vēlēšanu norisi. Savukārt nākamajā dienā, 5.oktobrī, 19:00 vēlēšanu rezultātu apkopojums un analīze raidījumā “Nekā personīga”!

2014. gada 17. septembrī 17:12

Vēlēšanu dienā kopā ar TV3

12.Saeimas vēlēšanu dienā “TV3 Ziņu” žurnālisti skatītājiem sniegs iespējami plašu ieskatu vēlēšanu norisē. “TV3 Ziņu” speciālizlaidumos 10:00 un 16:45 skatieties tiešraides no vēlēšanu iecirkņiem un jaunāko informāciju par balsotāju aktivitāti. Savukārt 19:00 TV3 īpašais ziņu raidījums stundu ilgā pārraidē parādīs apkopotus dienas notikumi dažādos Latvijas reģionos un vēlēšanu iecirkņos, atklās vēlētāju aktivitāti, starpgadījumus un pārkāpumus. Vēlēšanu iecirkņu slēgšanas brīdī tiks publiskoti ziņu aģentūru veikto vēlētāju aptauju dati, kas ļaus noteikt aptuveno balsu sadalījumu vēl pirms rezultātu pasludināšanas. Vēlētāju aptaujas komentēs TV3 ziņu vadītāji un eksperti. Ziņu speciālizlaidumā 22:00 jau būs zināmi pirmie vēlēšanu rezultāti, kā arī precīzi vēlētāju aktivitātes dati. Savukārt pēdējā ziņu izlaidumā – tieši pusnaktī – sagaidāmi jau neoficiālie vēlēšanu rezultāti un aptuvenais vietu sadalījums 12.Saeimā. “TV3 Ziņu” un raidījuma “Nekā personīga” žurnālisti tiešraidē rādīs, kā politiķi sagaida vēlēšanu rezultātus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par aktuālāko visas dienas garumā informēs “TV3 Ziņu” vadītāji Agnese Vārpiņa, Kristīne Anže, Edijs Bošs un Arnis Krauze, kā arī žurnālisti Kristīne Žilde, Monta Biteniece, Ilze Vēbere, Guntis Meisters, Jānis Eglītis, Jānis Zvērs, Jānis Zariņš. “TV3 Ziņu” žurnāliste K.Žilde saka: ”Vēlēšanas ir pilsoņa pienākums, bet reizē arī privilēģija. Diena reizi četros gados, kad Tu reāli vari ietekmēt procesus valstī. Es pat teiktu – ja šo dienu neizmanto, vairs nav tiesību kurnēt vai kādu vainot par slikto valdību vai slīpētajiem politiķiem. Man draugi un ģimene bieži jautā, par ko balsot. Varu pateikt godīgi – zelta varianta nav. Tāpat kā ar visu dzīvē, ir jāizvērtē kompromiss, un to var atrast. Ņem rokā pildspalvu un svītrpo, cik uziet! Bet nobalso! No savas puses ar kolēģiem mēģināsim palīdzēt neapmaldīties partiju tukšajos solījumos, lai 4.oktobrī izvēli izdarīt ir vieglāk.”

Rezultātus analīzēs “Nekā personīga”

Par ko 12.Saeimas vēlēšanās Latvijas pilsoņi būs atdevuši visvairāk balsu? Kādas bijušas partijas sarakstu kandidātu galvenās prioritātes? Cik ticams, ka dotie solījumi tiks pildīti? To varēsiet uzzināt dienu pēc Saeimas vēlēšanām, 5.oktobrī, 19:00 raidījumā “Nekā personīga”, kurā tiks analizēti vēlēšanu rezultāti, izvērtēti pārsteigumi un studijā aicināti vēlēšanu uzvarētāji. Raidījuma “Nekā personīga” producente Arta Ģiga saka: ”Daļa vēlētāju iet uz vēlēšanām ar domu – lai pie varas nāk citi spēki, daļa vēlas, lai nekas nemainās. Abas šīs izvēles ir labas un atzīstamas, bet, lai tās notiktu, noteikti ir jāizdara viena lieta – jāaiziet un jānobalso.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm