Nedēļas nogalē nebūs pieejama “SEB” internetbanka

“SEB bankas” klientiem šodien nav pieejami internetbankas pakalpojumi – tās jaunā versijā būs pieejama tikai pirmdien sešos no rīta. Ierobežojumi skars arī bankomātu un maksājumu karšu darbību, informē “SEB bankā”

2017. gada 11. februārī 12:32

Jaunās IT sistēmas ieviešanas dēļ visu nedēļas nogali nav iespēju veikt maksājumus internetā, kuru apstiprināšanai tiek izmantota internetbankas autorizācija.”SEB bankas” SMS banka, Tas attiecas uz “Baltic Online”, “Gateway”, “Telebanka”, kā arī “e-Link” pakalpojumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt ar maksājumu kartēm nedēļas nogalē varēs norēķināties, izņemot laika posmu svētdien no plkst.22 līdz 23. Šai laikā nebūs pieejami arī “SEB bankas” bankomāti. Banka aicina ņemt to vērā, svētdien plānojot pirkumus veikalā un skaidras naudas darījumus bankomātos.

Vairāk par ierobežojumiem var uzzināt “SEB bankas” mājaslapā. “3D Secure” funkcionalitāte jeb papildu autorizēšana, maksājot ar kartēm interneta veikalos, nebūs pieejama līdz nākamajai otrdienai plkst.9, bet tas neietekmēs iespēju veikt pirkumus ar karti internetā, izņemot iepriekšminēto vienu stundu svētdien.

Nedēļas nogalē “SEB bankas” filiāles, kas atrodas tirdzniecības centros, strādā konsultāciju režīmā. Tur var arī, ļaujot “SEB bankas” klientiem iepazīties ar jaunās internetbankas demo versiju. Visas “SEB bankas” filiāles ierasto darbu atsāks pirmdien deviņos no rīta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm