tv3.lv

Narkotisko vielu realizācijas brīdī policija aiztur vīrieti

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas 12. maijā aizturēja 1981. gadā dzimušu vīrieti, kuram tika atsavinātas narkotiskās vielas un noziedzīgi iegūti naudas līdzekļi, informēja Valsts policijā.

16. maijā 17:20

2022. gada 12. maijā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas amatpersonas, Daugavpilī, narkotisko vielu realizācijas brīdī, aizturēja organizētas noziedzīgas grupas dalībnieku –  1981. gadā dzimušu vīrieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Personas aizturēšana brīdī tika izņemti noziedzīgi iegūti naudas līdzekļi 8000 eiro – un  1,060 kg narkotisko vielu, kas, visticamāk, ir amfetamīns.

Lai noteiktu precīzu konfiscēto vielu daudzumu un sastāvu –  nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

13.maijā tiesa personai piesprieda drošības līdzekli apcietinājumu. Jāmin, ka aizturētais vīrietis ir iepriekš tiesāts.

Aizdomās turamajai personai draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 253.1. panta 3. daļas par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, ja tās izdarījusi organizēta grupa vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā, vai ja tās izraisījušas smagas sekas, kā arī par narkotisko vai psihotropo vielu realizāciju nepilngadīgai personai, izglītības iestādēs vai to teritorijā, restorānos, kafejnīcās, bāros, publiskās izklaides vai svētku pasākumu norises vietās.

Par attiecīga veida pārkāpumu iepriekš soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm