Nākamnedēļ darbu beigs Rīgas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas centri

Saskaņā ar noslēgto līgumu starp Rīgas domi un Nacionālo veselības dienestu nākamnedēļ, 31. augusta vakarā, darbu beigs galvaspilsētas pašvaldības liela mēroga vakcinācijas centri Kongresu namā un Centrāltirgū, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

2021. gada 27. augustā 16:28

Rīdzinieki turpmāk tiek aicināti izmantot iespējas vakcinēties pret Covid-19 pie sava ģimenes ārsta, Rīgas veselības aprūpes iestādēs un galvaspilsētas lielākajos tirdzniecības centros.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Papildus senioru vakcinācija bez iepriekšēja pieraksta turpināsies Rīgas Dzemdību namā darba dienās no plkst. 8.00 līdz 14.00.

30. un 31. augustā Rīgas Kongresu namā un Rīgas Centrāltirgū iedzīvotāji vēl varēs vakcinēties pēc “brīvās rindas” principa.

Vakcinēties var arī tirdzniecības centros “Galleria Riga”, “Galerija Centrs”, “Domina”, “Akropole”, “Origo”, “Alfa”, “Riga Plaza”, “Dole”, “Sāga”, veikalā “IKEA” un Imantas tirgū, gan iepriekš reģistrējoties uz konkrētu laiku vietnē “manavakcina.lv” vai zvanot pa tālruni 8989, gan arī bez iepriekšējā pieraksta. Laikā no plkst. 10.00 līdz 11 seniori tiek apkalpoti prioritāri.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm