Meņģelsone: Rīgā nepietiekami nodrošina hronisko pacientu aprūpes iespējas

Rīgā ir nepietiekams nodrošinājums ar hronisko pacientu aprūpes iespējām, šādu vērtējumu paudusi veselības ministre Līga Meņģelsone, tiekoties ar Rīgas domes priekšsēdētāju Mārtiņu Staķi (PP) un Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāju Viesturu Kleinbergu (PP).

28. martā 17:39

Kā uzsvērusi Meņģelsone, ņemot vērā galvaspilsētas specifiku, tajā ir koncentrētas augstākā līmeņa slimnīcas – universitātes slimnīcas, Rīgas Dzemdību nams, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrs, taču esot nepietiekams nodrošinājums ar hronisko pacientu aprūpes iespējām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veselības ministre un Rīgas domes priekšsēdētājs bijuši vienisprātis, ka kvalitatīvu un pieejamu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošinājums ne tikai rīdziniekiem, bet arī reģionu iedzīvotājiem galvaspilsētā ir kopīgs mērķis, uz ko tiekties.

Tādēļ, plānojot ārstniecības iestāžu attīstību nākamajos gados, jāņem vērā gan plānotais pakalpojumu apjoms, gan pieejamais cilvēkresursu nodrošinājums, kā arī pārdomāts pakalpojumu sniedzēju kartējums, kura stiprināšanai jāplāno nākotnes investīcijas, aģentūrai LETA pavēstīja Veselības ministrijā (VM).

Staķis atzinis, ka pašvaldības slimnīcas nodrošina augstas kvalitātes veselības aprūpes pakalpojumus un apliecināja pašvaldības gatavību attīstīt ārstniecības iestādēs sniegto ārstniecību un aprūpi. Tādēļ detalizētāka veselības aprūpes pakalpojumu un investīciju plānošana tiks apspriesta Veselības aprūpes koordinācijas padomē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm