Masks: Aptaujās par “Twitter” politiku turpmāk varēs piedalīties tikai “Twitter Blue” abonenti

Aptaujās par sociālā tīkla “Twitter” politiku turpmāk varēs piedalīties tikai maksas pakalpojuma “Twitter Blue” abonenti, pirmdienas vakarā paziņoja sociālā tīkla īpašnieks Īlons Masks, sniedzot pirmos komentārus pēc lietotāju balsojuma par viņa atbrīvošanu no “Twitter” vadītāja amata.

2022. gada 20. decembrī 9:53

Masks svētdien izsludināja “Twitter” lietotāju aptauju par to, vai viņam palikt “Twitter” vadītāja amatā, un solīja respektēt aptaujas iznākumu. Pirmdienas rītā tika apstiprināts, ka šajā aptaujā 57,5% no vairāk nekā 17,5 miljoniem kontu nobalsojuši par viņa atlaišanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Masks, kurš parasti ir ļoti aktīvs šīs platformas lietotājs, pirmdien pēc aptaujas rezultātu apstiprināšanas stundām ilgi nenosūtīja nevienu tvītu.

Viņš pārtrauca klusēšanu pirmdienas vakarā, lakoniski atbildot “interesanti” uz Kima Dotkoma pieņēmumu, ka šīs aptaujas rezultātu ietekmējuši viltus konti.

Atbildot uz cita lietotāja ierosinājumu, ka “”Blue” lietotājiem vajadzētu būt vienīgajiem, kas var balsot ar politiku saistītās aptaujās,” Masks tvītoja: “Laba doma. “Twitter” īstenos šo pārmaiņu.”

“Twitter Blue” ir maksas abonements, kas ļauj jebkuram lietotājam nopirkt zilu atzīmi par sava konta verifikāciju.

Kopš oktobra beigās pasaules bagātākais cilvēks Masks vienpersoniski pārņēma kontroli pār “Twitter”, pabeidzot tā iegādi par 44 miljardiem dolāru, viņa radikālie lēmumi bijuši pretrunīgi vērtēti.

Lai gan nav zināms, kas nomainīs Masku, ja viņš tiešām atkāpsies no “Twitter” vadītāja amata, vairāki komentētāji ir atzīmējuši, ka viņam kā īpašniekam vēl arvien būs galavārds par svarīgākajiem “Twitter” lēmumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm