tv3.lv

Maestro par dalību Dziesmu svētkos: Ar mani neviens par to vēl nav runājis!

Līdz Dziesmu un deju svētkiem atlikuši vien divi mēneši. Svētkiem cītīgi gatavojas dziedātāji, dejotāji, svētku virsvadītāji un citi, bet, Maestro Raimondu Paulu neviens vēl nav uzrunājis.

2018. gada 5. maijā 10:01

Viņš to atklāj sarunā ar “TV3 Ziņām” par svētkos gaidāmo dejas ”Manai Dzimtenei” pirmizrādi. Paredzēts, ka mirklī, kad deju izpildīs vairāk nekā divsimt Latvijas labākie (A grupas) dejotāji, šāda paša nosaukuma dziesmu Mežaparka estrādē dziedās kopkoris un diriģēs Māris Sirmais.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāvji “TV3 Ziņām” norādīja, ka ļoti cer, ka pie klavierēm būs Maestro, taču izrādās, ka viņam pašam neviens to vēl nav lūdzis. Un pat ja šādu aicinājumu saņems, Maestro nav pārliecināts, ka to pieņems:

Raimonds Pauls

Raimonds Pauls
Komponists

Es šajos svētkos esmu vairākkārt spēlējis un nedomāju, ka to šogad atkal darīšu. Tur ir jāspēlē uz sintezatoriem, turklāt jākāpj kaut kādā pagrabā. Man tas vairs nav jādara! Un, atklāti runājot, ar mani neviens par to vēl nav runājis.

Maestro gan norāda, ja viņu aicinās piedalīties, būs grūti atteikt diriģenta Māra Sirmā dēļ. Lai gan par savu veltījumu Dziesmu un deju svētkiem Maestro uzskata nesen ar kori ”Latvija” un Liepājas Simfonisko orķestri aizvadīto koncertu Liepājā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm