Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju atbalsta Skanstes tramvaja ierīkošanu

Lielākā daļa jeb 60% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta Skanstes tramvaja ierīkošanu Rīgā, liecina TNS veiktā aptauja.

2017. gada 7. februārī 14:13

71% no aptaujātajiem Rīgas iedzīvotājiem pilnībā vai drīzāk atbalsta Skanstes tramvaja līnijas ierīkošanu.

Nozīmīgi, ka trešdaļa no aptaujātajiem rīdziniekiem ir gatavi pārvietoties ar Skanstes tramvaju regulāri vai laiku pa laikam. Iegūtie dati norāda, ka jaunais tramvaja maršruts, kas apkalpos arī Skanstes apkaimi, varētu būt pieprasīts Rīgas iedzīvotāju un pilsētas viesu vidū.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Likumsakarīgi, ka Skanstes tramvaja līnijas ierīkošanu vairāk atbalsta iedzīvotāji, kuriem ir lielāka saskare ar šo rajonu – apkaimes iedzīvotāji, strādājošie šajā apkaimē, kā arī Skanstes rajona iestāžu un organizāciju apmeklētāji. Tomēr arī jaunās tramvaja līnijas neatbalstītāju vidū ir vērojams viedoklis, ka daļa šo cilvēku būtu gatavi izmantot jauno līniju, ja tā atbilstu viņu vajadzībām. Tāpēc ir nepieciešams turpināt informēt sabiedrību par Skanstes tramvaja līnijas attīstības plāniem un atbilstību iedzīvotāju vajadzībām,” komentē Kantar TNS valdes locekle Ilva Pudule.

Kopumā 40% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju mēdz apmeklēt Skanstes rajonu, to skaitā katrs piektais apmeklētājs šo rajonu apmeklē regulāri, tas ir vismaz reizi nedēļā.

Gandrīz trešdaļa aptaujāto Latvijas iedzīvotāju dodas uz Arēnu Rīga, Elektrum Olimpisko centru vai citām Skanstes rajona iestādēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm