Levits: Jaunā enerģētikas ministrija nepalielinās ierēdņu skaitu

Jaunā enerģētikas ministrija nepalielinās ierēdņu skaitu un reizē pareizi tiks sastrukturēta darbība šajā jomā, šodien pēc tikšanās ar “Jaunās vienotības” (JV) līderi, Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) žurnālistiem pauda Valsts prezidents Egils Levits.

2022. gada 31. oktobrī 18:44

“JV piedāvājums par Enerģētikas, vides un klimata ministriju nenozīmē valsts darbinieku jeb ierēdņu skaita palielināšanu, reizē pareizi tiks sastrukturēti jeb vienā ministrijā apvienoti pašlaik dažādās ministrijās esošie atbildīgie departamenti,” norādīja Valsts prezidents.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Topošajā ministrijā paredzēta esošo departamentu pārcelšana no Ekonomikas ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un, iespējams, vēl kādas ar attiecīgajām jomām saistītas ministrijas, par ko gan vēl gaidāmās koalīcijas partneriem ir jāvienojas.

Levits cer, ka tiks panākta vienošanās par jaunas ministrijas izveidošanu, jo “visai sabiedrībai ir pilnīgi skaidrs”, ka pirmā līmeņa problēmu risināšanai nepieciešams attiecīgais valdības loceklis, kurš par to būs atbildīgs.

Kā ziņots, “Apvienotais saraksts” (AS) un JV trešdien, 2.novembrī, turpinās spriest par JV piedāvātās jaunās enerģētikas ministrijas izveides iespējām. Vienīgais publiski minētais domstarpību jautājums starp JV un AS palicis, vai veidot attiecīgo ministriju, uz kuru tiktu pārdalīti jau citās ministrijās esošie departamenti.

Koalīciju iecerēts veidot trīs politiskajiem spēkiem – JV, AS un Nacionālajai apvienībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm