tv3.lv

Latvija ir gatava Igaunijai sniegt nepieciešamo palīdzību saistībā ar policista nolaupīšanu

Saistībā ar Igaunijas Drošības policijas darbinieka nolaupīšanu Latvijas puse ir gatava Igaunijai sniegt visu nepieciešamo palīdzību, ja tā tiks lūgta, aģentūru LETA par iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (V) viedokli informēja iekšlietu ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Daiga Holma.

2014. gada 5. septembrī 19:32

Šo incidentu Kozlovskis ir personīgi pārrunājis ar Igaunijas iekšlietu ministru Hanno Pevkuru, atrodoties šodien Baltijas valstu iekšlietu ministru neformālajā sanāksmē Viļņā. Tāpat saistībā ar šo incidentu Latvijas Drošības policijas vadība ir sazinājusies ar Igaunijas Drošības policijas vadību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pašlaik Igaunijas puse vēl izvērtē lietas apstākļus, un dienesti ir vienojušies, ka, tiklīdz būs saņemta nepieciešamā informācija par incidenta apstākļiem, Latvijas kolēģi tiks par to informēti.

Arī Valsts robežsardze ir sazinājusies ar saviem kolēģiem Igaunijā un uztur ciešus kontaktus un apmainās ar informāciju, norādīja Holma.

Skaties.lv jau informēja, ka piektdien, 5.septembrī, nolaupīta augsta Igaunijas drošības policijas amatpersona. Amatpersonai netālu no Luhamā robežkontroles punkta uzbrukušas bruņotas personas, kas ieradušās no Krievijas.

Bruņotā laupīšana notikusi piektdien, 5.septembrī, ap  9:00 no rīta.  Igaunijas Drošības policijas amatpersona Igaunijas teritorijā pildījusi dienesta pienākumus. Pagaidām nenoskaidrotas personas viņam uzbrukušas un aizvedušas uz Krieviju.Tiek ziņots, ka neilgi pirms uzbrukuma radīti traucējumus radiosakariem un izmantotas dūmu sveces.Pagaidām konkrētu ziņu, kur atrodas nolaupītā amatpersona nav. Nav arī skaidrs, kāpēc par notikušo atklātībā tika paziņots tikai pēc sešām stundām, norāda ERR. Tiek veikta izmeklēšana un par notikušo ierosināts kriminālprocess.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm