Latvijā ieradīsies kārtējās ASV bruņutehnikas vienības! Aicina iedzīvotājus būt saprotošiem

8. un 9. februārī Latvijā tiks nogādāta ASV 4. kājnieku divīzijas 3. bruņotās brigādes 68. bruņotā pulka 1. bataljona bruņutehnika, tostarp 15 tanki “M1 Abrams”, sešas kaujas mašīnas “Bradley”, divas inženieru tehnikas vienības mīnu lauka iznīcināšanai, kā arī cita veida kaujas atbalsta un nodrošinājuma tehnika.

2017. gada 7. februārī 13:33

Vairāk nekā 225 karavīri no 68. bruņotā pulka 1. bataljona ieradās Ādažos jau pagājušās nedēļas nogalē. Viņi nomainīs ASV 173. kājnieku brigādes 503. desanta pulka karavīrus, kas pilda dienesta pienākumus Latvijā operācijā “Atlantic Resolve” kopš pagājušā gada septembra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: ASV karavīri Polijā

Pēc Krievijas veiktās Krimas aneksijas 2014.gada pavasarī un agresijas Ukrainas austrumos ASV ir sākusi mācību operāciju “Atlantic Resolve”. Operācijas mērķis ir apliecināt ASV nepārtraukto ieguldījumu NATO dalībvalstu kolektīvajā drošībā, veicinot mieru un stabilitāti Baltijas valstīs un Polijā. Operācija ir izvērsta arī Rumānijā un Bulgārijā.

Iedzīvotāju ievērībai!

Bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties saistībā ar pastiprinātu militārās tehnikas pārvietošanos pa autoceļiem, pārvietojot tehniku no Garkalnes dzelzceļa stacijas uz Ādažu bāzi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm