tv3.lv

Latvietis pierobežā “atņem zemi” igauņiem; policija izmeklēs notikušo

“Šokējoši! Starptautisks skandāls – latvieši atņem zemi igauņiem!” ar šādu parakstu sociālajā tīklā “Facebook” visai savdabīgu video, kas uzņemts pie Latvijas-Igaunijas robežas, publicējis kāds ekskavatora vadītājs Ivars Graudiņš.

2018. gada 23. decembrī 14:12

Vīrietis piebraucis ar ekskavatoru pie abu valstu robežu atdalošā staba un nolēmis ziemeļu kaimiņiem “atņemt daļu zemes”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iedurot kausu zemē un pārvietojot augsnes virskārtu uz Latvijas teritoriju, Ivars saka: “Tas jums par Roņu salu, velni tādi!”.

Jāpiebilst, ka par šo gadījumu vēstī arī Igaunijas mediji, nosaucot to par zādzību. Lai arī žurnālisti to pasniedz kā vēl nebijušu humoru, igauņu varasiestādes tomēr nolēmušas veikt pārbaudi. Iespējams, ar video izvietošanu sociālajos tīklos tas viss nebeigsies.

Jāpiebilst, ka video noskatījušies teju 100 000 cilvēku, vairāki arī atstājuši komentārus. Daži gardi pasmejas par video un nodēvē ekskavatora vadītāju par “pieticīgo latvieti”, šādi akcentējot, ka paņemts par maz zemes. Savukārt kāds Māris Rozītis uzrakstījis:”Nesaprotu, kam tev šis bija vajadzīgs, varēji mierīgi rakt dīķīšus un dzīvot rāmi tālāk, bet, nē, “aizmočī” līdz robežai un kurina naidu! Ja sveiks un vesels paspēj, tad tiec līdz Abrenei un atkārto šito!”.

https://www.facebook.com/igraudins/videos/vb.100001845435849/2418338251570999/?type=2&video_source=user_video_tab

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm