tv3.lv

“Lattelecom” paaugstinās virszemes televīzijas abonēšanas maksu

Telekomunikācijas uzņēmums “Lattelecom” no 1. maija paaugstinās virszemes televīzijas abonēšanas maksu, informē “Lattelecom” sabiedrisko attiecību vecākā projektu vadītāja Lāsma Trofimova.

2018. gada 21. aprīlī 11:54

Virszemes televīzijas abonēšanas maksa tiks palielināta līdz 11,89 eiro līdzšinējo 9,90 eiro vietā.

Trofimova skaidroja, ka palielinās skatītāju pieprasījums pēc augstvērtīga un kvalitatīva pasaules un vietējā televīzijas satura, taču pieaug arī Latvijas un pasaules televīzijas satura veidošanas un iepirkšanas izmaksas, kā arī virszemes televīzijas uzturēšana un nodrošināšana kļūst arvien dārgāka un sarežģītāka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mums ir būtiski televīzijas skatītājiem nodrošināt kvalitatīvu piedāvājumu ne tikai šodien, bet arī turpmāk, tādēļ ir nācies pārskatīt esošo virszemes televīzijas abonēšanas maksu,” papildināja Trofimova.

Trofimova aicināja klientus apsvērt iespēju izmēģināt “Lattelecom” lietotni “Shortcut”, kura ikmēneša maksa ir 9,99 eiro. Lietotne piedāvā plašu filmu un seriālu klāstu, kā arī vairāk nekā 50 televīzijas kanālus ar ieraksta, arhīva un citām papildiespējām. Savukārt virszemes televīzijas lietotājiem “Lattelecom” piedāvā iespēju 30 dienas bez maksas izmēģināt “Shortcut Films +” televīziju.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Lattelecom” konsolidētais apgrozījums pērn bija 195,67 miljoni eiro, kas ir par 1,1% jeb 2,4 miljoniem eiro vairāk nekā 2016. gadā, savukārt tā konsolidētā peļņa palielinājās par 26,4% jeb 8,5 miljoniem eiro, sasniedzot 40,7 miljonus eiro.

“Lattelecom” grupā ir uzņēmumi “Lattelecom”, “Lattelecom BPO”, “Citrus Solutions”, “Lattelecom Technology”, “Media 360” un “Baltijas Datoru akadēmija”. “Lattelecom” pieder 23% SIA “Latvijas Mobilais Telefons” daļu.

“Lattelecom” pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam “Telia Company” meitas uzņēmumam “Tilts Communications” (49%).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm