“Laimas” labdarības namiņa “Pateicības pēcpusdienā” godināti 47 sociālie darbinieki

Pirmdien “Laimas” labdarības namiņa “Pateicības pēcpusdienā” godināti 47 sociālo dienestu darbinieki no visas Latvijas, kas līdzdarbojušies “Laimas” labdarības namiņa iniciatīvas realizācijā, pavēstīja “Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša.

2022. gada 5. decembrī 16:56

Pasākumā “Laimas šokolādes muzejā” kopā ar Valsts prezidentu Egilu Levitu un kundzi Andru Leviti, kura ir “Laimas” labdarības namiņa patronese, tika godināti 47 sociālo dienestu darbinieki no 13 reģioniem un četrām pilsētām, lai novērtētu nesavtīgo darbu un sociālo dienestu darbinieku ieguldījumu labdarības iniciatīvas realizācijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzrunājot klātesošos, Valsts prezidents Egils Levits atzīmēja, ka Ziemassvētku laikā domājam par saviem līdzcilvēkiem, it sevišķi par bērniem, jo bērnu sapņi ir tīri, piepildāmi.

Egils Levits
Valsts prezidents

“”Laimas” labdarības namiņš parāda sabiedrības atvērtību labdarībai, solidaritātei un savstarpējai palīdzībai. Taču solidaritātei līdzcilvēku vidū ir jābūt visu gadu. Palīdzība tiem, kuriem neiet tik labi, būtu jānodrošina ikdienā. To visa gada garumā kā savu sūtību veic sociālie darbinieki. Jūs darāt cēlu darbu, kas padara mūsu sabiedrību labāku. Tā ir emocionāli grūta profesija, un, lai tajā strādātu, ir nepieciešama misijas apziņa. Tā jums patiešām ir!”

Savukārt, Levite, uzrunājot sociālo dienestu darbiniekus, uzsvēra – pasaule ir pilna ar sarežģītiem jautājumiem, uz kuriem ir grūti atrast pareizo atbildi. Bet ir arī daži viegli jautājumi, piemēram, “vai tu gribi palīdzēt un vai tu vari palīdzēt?:” Un, ja atbilde ir “jā”, tad viss notiek!”

Toms Didrihsons
“Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs

“Šogad Laimas labdarības namiņš pārkāpj otrā gadu desmita slieksni. Varam tikai minēt, vai tas būtu iespējams, ja nebūtu ne tikai mūsu uzņēmuma vēlmes rīkot šo labdarības iniciatīvu, visu labo rūķu, kas gadu laikā ir palīdzējuši piepildīt teju 11 000 bērnu sapņus, bet arī sociālo darbinieku, kuri apzinājuši tās ģimenes visā Latvijā, kam šīs dāvanas bijušas īpaši gaidīts Ziemassvētku brīnums un apliecinājums tam, ka sapņi piepildās!”

Sociālie darbinieki, kas mērojuši ceļu no dažādām Latvijas vietām, kā Liepāja, Ventspils, Daugavpils, Valmiera, arī tādiem novadiem kā Preiļu, Limbažu, Krāslavas, Rēzeknes, Ludzas un citiem, saņēma pateicības rakstus un saldas dāvanas no “Orkla Latvija”, kā arī – no Valsts prezidenta un viņa kundzes, kas jau vairākus gadus ir Laimas labdarības namiņa patronese. Valsts prezidents ar kundzi arī iepazinušies ar bērnu rakstītajām vēlmēm Laimas labdarības namiņa pastā, un sarūpējuši dāvanas divām latviešu un ukraiņu daudzbērnu ģimenēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau ziņots, ka “Laimas” labdarības namiņš, aicinot iedzīvotājus sagādāt prieku un sarūpēt bērnu gaidītās Ziemassvētku dāvanas 1500 bērniem no septiņiem novadiem un divām pilsētām, 14.novembrī sācis darbu.

“Laimas” labdarības namiņš pieejams gan digitālajā vietnē “www.laimasnamins.lv”, gan klātienē “Laimas” labdarības namiņa vēstniecībās Liepājā – Liepājas teātrī, Cēsīs – Vidzemes koncertzālē “Cēsis” un Rēzeknē – Latgales vēstniecībā “Gors”. Akcija šogad darbojas līdz 18.decembrim.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm