tv3.lv

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”: Liene Dambiņa stāsta, kā ikviens var iesaistīties un sniegt savu atbalstu

2020. gada 19. novembrī 14:15

Tuvojas gada nogale, un tas nozīmē, ka drīzumā sagaidīsim arī labdarības akciju ”Eņģeļi pār Latviju”. Tā norisināsies jau 13 reizi, un Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa sarunā ar “900 sekundēm” pastāstīja, kā ikviens var iesaistīties un sniegt tik ļoti nepieciešamo palīdzību.

Šogad “Eņģeļi pār Latviju” aicinās palīdzēt sešiem akcijas vēstnešiem – Marijai, Robijam, Markam, Elizabetei, Demjanam, Vadimam. Taču līdz ar viņiem palīdzību gaida vēl 107 bērni visā Latvijā – kopumā ir nepieciešami 293 248 eiro.

Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas bērniem ar dažādām veselības problēmām, kuru ārstēšanai pietrūkst valsts finansējuma – palīdzība bērniem ar autismu, kustību traucējumiem, epilepsiju un palīdzība ārkārtas situācijās.

Kā sarunā ar “900 sekundēm” stāsta Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa, tad iesaistīties var ikviens un dažādās izpausmēs: atstāt savu ziedojumu kādā no “Rimi” veikalu ziedojumu kastēm, var izmantot “Mans Rimi” naudas uzkrājumus, var ziedot Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā vai arī zvanīt pa labdarības tālruni 9006869 (maksa par zvanu 4,27 eiro).

Lai piepildītu bērnu sapņus, iedzīvotāji tiek aicināti kļūt par brīnumdariem savā ģimenē, kolektīvā, pilsētā vai novadā un gādāt par to, lai palīdzība caur labajiem darbiem nonāktu arī pie bērniem. Šajā ziņā iedzīvotāji ir aicināti saukt talkā domubiedrus, ģimeni vai draugus un vienoties par savu labo darbu. Tā var būt, piemēram, sveču liešanas meistarklase draugu lokā, atteikšanās no rīta kafijas, gardumu tirdziņš ģimenē vai jebkas cits, kas ļaus jums kļūt par eņģeļu brīnumdariem un ietaupīto vai nopelnīto naudu ziedot bērnu veselībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm