tv3.lv

Kultūras darbinieki dodas gājienā uz Ministru kabinetu

Kultūras darbinieki turpina savu piketu un tagad jau atrodas pie Ministru kabineta ēkas.

2020. gada 11. augustā 16:04

Sākotnēji gājienam vajadzēja sākties plkst. 13.00, taču tad tas tika pārcelts uz plkst. 15.00 ar domu, ka tajā laikā būs Ministru kabineta sēdes pārtraukums un pie piketētājiem iznāks kāds valdības pārstāvis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kultūras ministrs gan jau bija paguvis iziet pie piketētājiem jau iepriekš pie Kultūras ministrijas. Līdz ar to dalībnieki pie Ministru kabineta ēkas tagad nolikuši savus plakātus, stāv un gaida. Pagaidām citi politiķi nav iznākuši. Dalībnieki drīkstēja būt tikai 100, dažiem pat nācās pamest piketu.

Jau ziņots, ka pie Kultūras ministrijas ieradušies vairāk nekā 200 Latvijas pasākumu nozares tehniskā nodrošinājuma uzņēmumu pārstāvji, lai protestētu pret atbalsta nenodrošināšanu nozares darbiniekiem.

Mērķis ir vērst ne tikai valdības, bet arī sabiedrības uzmanību, ka pasākumus veido ne tikai mākslinieki, bet arī tehniskā nodrošinājuma darbinieki, kā arī apliecināt, ka tehniskā nodrošinājuma joma ir piederīga kultūras nozarei.”Tā kā tehniskā nodrošinājuma kompānijas strādā ēnā, šī ir tā reize, kad varam dot par sevi ziņu, jo mēs nezinām, vai izdzīvosim,” sacīja Latvijas Pasākumu nozares tehniskā nodrošinājuma uzņēmumu apvienības vadītājs Normunds Eilands.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm