tv3.lv

Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja domes reprezentācijas izdevumiem varēs tērēt līdz 960 eiro

Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa (“Kuldīgas novadam”) 2020. gadā domes reprezentācijas izdevumiem varēs tērēt līdz 960 eiro, liecina 19. decembrī notikušās Kuldīgas novada domes sēdes lēmums.

2019. gada 29. decembrī 22:32

Lēmumā noteikts, ka reprezentācijas izdevumos iekļauti visi izdevumi, kas saistīti ar delegāciju un atsevišķu personu uzņemšanu un amatpersonu vizītēm, tostarp izdevumi grāmatu, suvenīru, ziedu, telpu un galda noformēšanas priekšmetu, dzērienu, konditorejas izstrādājumu iegādei, ar reprezentāciju saistītu priekšmetu izgatavošanai, telpu nomai, kafijas paužu, brokastu, pusdienu un vakariņu rīkošanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piešķirtos naudas līdzekļus līdz katra mēneša piektajam datumam, sadalot proporcionāli pa mēnešiem, pārskaitīt uz elektronisko norēķinu karti, kura atvērta uz domes priekšsēdētājas vārda, kā lietošanas mērķi nosakot domes reprezentācijas izdevumus.

Bērziņai līdz katra mēneša piektajam datumam jāiesniedz atskaite par reprezentācijas līdzekļu izlietojumu pašvaldības Finanšu un ekonomikas nodaļā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm