tv3.lv

Krievija ir kā kaimiņš dzērājs, ”Vienotība” tupējusi krūmos, ”Saskaņa” pati par sevi ir kļūda jeb Latvijā spilgtākie citāti šonedēļ

Portāls “Skaties.lv” apkopojis šonedēļ Latvijas publiskajā telpā izskanējušos spilgtākos politiķu un sabiedrībā zināmu cilvēku citātus! Skatieties un vērtējiet, kuram no šiem citātiem piešķirt šīs nedēļas “piparotākā teiciena” godu!

2014. gada 19. septembrī 17:43

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kuram šonedēļ Tu piešķirtu "piparotākā citāta" autora godu?

Paldies par balsojumu!

Rezultāti:

79% - Baiba Sipeniece-Gavare

8% - Imants Parādnieks

4% - Andrejs Klementjevs

0% - Laimdota Straujuma

4% - Jānis Reirs

4% - Aigars Kalvītis

Plašāk par iepriekš minētajiem tematiem varat uzzināt šeit:

Komentējot šī brīža situāciju LNT raidījumā ”Dombura studija” Baiba Sipeniece-Gavare atzina: ”Man liekas, ka krievu cilvēks ir ļoti izturīgs. Viņam vēl prātā padomju laiki, viņu ar piena, siera un vīna deficītu nevar nobiedēt.” Sipeniece-Gavare: Krievija ir kā kaimiņš – dzērājs.

”Saskaņas centrs” pati par sevi ir lielākā kļūda pēc būtības, LNT priekšvēlēšanu duelī izteicās ”Nacionālās apvienības” pārstāvis Imants Parādnieks. Savukārt ”Saskaņas” pārstāvis Andrejs Klementjevs pauda, ka ”Nacionālā apvienība” ar ”politiskiem murgiem” grib iznīcināt būvniecības nozari. Politiskais duelis: ”Saskaņas centrs” ir kļūda; ”Nacionālās apvienības” politika – murgs.

Andris Piebalgs, kurš nesen iestājies partijā ”Vienotība” un potenciāli varētu radīt Laimdotai Straujumai sāncensību par Latvijas premjera amatu, taču pašlaik viņš vēlas izprast Latvijas politikā notiekošo un nav paudis vēlmi stāties Ministru prezidenta amatā. Taču Ministru prezidente Laimdota Straujuma priecātos, ja A. Piebalgs uzņemtos šo darbu. Vai par nākamo premjeru varētu kļūt eirokomisārs Piebalgs?

LNT Ziņu dienests kopš 4. septembra uzsāvis pirmsvēlēšanu maratonu, raidījumā ”900 sekundes”, rīkojot politiskos dueļus. Politiskajā duelī 18. septembrī piedalīsies ”Vienotības” pārstāvis Jānis Reirs un ”Vienoti Latvijai” pārstāvis Aigars Kalvītis. Spraigākos pirmsvēlēšana dueļa momentus skatieties šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm