tv3.lv

Kremļa propagandists Greiems Filipss iekļauts Latvijas “melnajā sarakstā”

Leģionāru piemiņas pasākumu laikā Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, vakar aizturētais Kremļa propagandists Greiems Filipss iekļauts Latvijas “melnajā sarakstā” un aizvadītajā naktī izraidīts uz Krieviju.

2016. gada 17. martā 18:44

Filipss ir Eiropas Savienības (ES) valsts pilsonis, tāpēc aizliegums attiecas tikai uz iebraukšanu Latvijā turpmākos trīs gadus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ņemot vērā, ka Filipss Latvijā bija ieradies ar savu automašīnu, viņu nebija iespējams izraidīt tieši uz Lielbritāniju, tāpēc nolemts, ka Filipss var atstāt Latviju, dodoties uz Krieviju, kura piekritusi viņu uzņemt.

Filipss vakar leģionāru piemiņas pasākumu laikā centās dažādi provocēt gājiena dalībniekus, klaigāja, ālējās un nepakļāvās policijas darbinieku prasībām, par ko tika aizturēts.

Imigrācijas likumā teikts, ka iekšlietu ministrs lemj par ārzemnieka iekļaušanu sarakstā, ja pastāv kāds no šādiem apstākļiem, proti, kompetentām iestādēm ir pamats uzskatīt, ka ārzemnieks darbojas pretvalstiskā vai noziedzīgā organizācijā vai ir tās biedrs, vai arī ir pamats uzskatīt, ka ārzemnieks rada draudus valsts drošībai vai sabiedriskajai kārtībai un drošībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm