KNAB izmeklētajā lietā Ropažu pašvaldībā varētu būt iesaistīta bijusī Garkalnes izpilddirektore Toca

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajā lietā Ropažu pašvaldībā varētu būt iesaistīta bijusī Garkalnes pašvaldības izpilddirektore Jeļena Toca, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

31. janvārī 15:54

Toca pašlaik ir Ropažu pašvaldības izpilddirektora vietniece un strādā Garkalnes pagasta pārvaldē.

Pēc neoficiālas informācijas KNAB šodien esot paviesojies vēl arī citu bijušās Garkalnes pašvaldības darbinieku kabinetos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pašvaldību reformā no 2021.gada 1.jūlija Ropažu novadā tika apvienoti Ropažu, Garkalnes, un Stopiņu novads, kā arī Inčukalna novada Vangažu pilsēta.

Jau ziņots, ka Ropažu novada domē šodien ieradušies KNAB darbinieki, apstiprināja Ropažu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne (LA).

Politiķe norādīja, ka KNAB pārstāvji ieradušies pie kāda pašvaldības darbinieka. Citas informācijas domes priekšsēdētājai neesot.

KNAB darbinieki domes pārstāvjiem paziņojuši, ka par šo situāciju informāciju plašsaziņas līdzekļiem var sniegt tikai pats KNAB.

KNAB aģentūrai LETA apstiprināja, ka šodien iepriekš sākta kriminālprocesa ietvaros veic kriminālprocesuālās darbības. Kriminālprocess sākts 2022.gada 24.oktobrī aizdomās par kukuļdošanu, kukuļņemšanu un kukuļņemšanas atbalstīšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

KNAB sniegs plašāku informāciju par kriminālprocesu un tajā iesaistītajām personām, tiklīdz tas nekaitēs izmeklēšanas interesēm, paziņoja birojā.

Aculiecinieki aģentūru LETA sākotnēji informēja, ka tiesībsargi esot ieradušies Ropažu novada pašvaldības ēkās gan Ulbrokā, gan Garkalnē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm