tv3.lv

Kaislības ap banku ”Citadele”; Politiķi Gruzijā izklaidējas ar oficiālo pircēju

Nerimst kaislības ap bankas Citadele pārdošanu. Laikraksts Diena raksta par politiķu un bankas potenciālo pircēju kopīgām izklaidēm Gruzijā laikā, kad izšķīrās Citadeles cena.  Tomēr izklaidēs vainotie politiķi apgalvo, ka tikai sakritības pēc lidojuši vienā lidmašīnā. 

2014. gada 19. septembrī 21:21

Finiša taisnei tuvojas bankas ”Citadele” pārdošana – kā pircēju valsts izvēlējusies ASV investoru Timu Kolinsu un viņa, pagaidām neatklātus darījuma partnerus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagaidām ir tikai spekulācijas arī par ”Citadeles” iespējo cenu, ko publiski nosodījusi daļa politiķu. Laikraksts ”Diena” raksta, ka īsi pirms lēmuma par bankas pārdošanu vadošo partiju politiķi baudījuši atpūtu Gruzijā kopā ar oficiālo pircēju pārstāvi. Tomēr izklaidēs vainotie apgalvo, ka sakritības pēc tikai lidojuši vienā lidmašīnā.

Dzintars Zaķis lidojis kopā ar sievu. Ar savām otrajām pusēm 1.augusta reisā uz Gruziju atpūsties bija devušies arī eiroparlamentārietis Valdis Dombrovskis un aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, kurš noraida ka ceļojums būtu bijis saistīts ar ”Citadeles” pārdošanas apspriešanu. Turklāt biļetes viņš esot nopircis krietni iepriekš – jau jūnija vidū.

Tikmēr investora pārstāvis Valdis Siksnis LNT ziņām nevēlējās sniegt plašākus komentāru par Gruzijas apmeklējuma mērķiem. Viņš e-pastā vien rakstīja, ka:  “Ar minētajiem politiķiem ”Citadeles” pārdošanu nekad neesmu apspriedis. Privātu atpūtas braucienu detaļas nevēlos publiski komentēt”.

Dzintars Zaķis domā, ka laikraksta publikācija ir mēģinājums ”Citadeles” darījumu izjaukt ar jebkurām metodēm.

Šobrīd ”Citadeles” pārdošanas lietā notiek pārdošanas līguma saskaņošana. Dokumentu parakstīšana ieplānota pēc nepilnām divām nedēļām ’30.septembrī. Tikai tad politiķi sola atklāt bankas Citadele pārdošanas cenu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm