TV3 ar Kristīni Garklāvu piedāvā raidījumu “Pēdas. Kas paliek pēc Tevis?”

Jau šo svētdien TV3 ēterā būs redzams raidījums “Pēdas. Kas paliek pēc Tevis?”. Kopā ar Kristīni Garklāvu ikviens varēs uzzināt kas ir ekoloģiskā pēda un kāpēc nepieciešams atstāt iespējami mazu tās nospiedumu. Kā pilnvērtīgi baudīt dzīvi, ceļot, ēst gardas maltītes, bet ar domu, lai tas viss ir pieejams arī nākamajām paaudzēm?

Katram solim ir nozīme, mūsu uzdevums ir rūpēties par vidi un dabu, jo pazaudējot to varam pazaudēt arī paši sevi. Kristīne Garklāva jau šajā svētdienā raidījumā – “Pēdas. Kas paliek pēc Tevis?” Kopā ar raidījuma viesiem runās par viņu atstātajām pēdām apkārtējā vidē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ir daudz lietu, kas patiesībā mūsu ikdienā ir nepārtraukti, tur mēs meklējam risinājumus, kā to mūsu ikdienu padarīt arī varbūt vienkāršāku un videi un sev pašam draudzīgāku. Ikviens no mums atstāj savu ekoloģisko jeb CO2 pēdas nospiedumu, ekoloģiskā pēda ir aprēķins kā tavs dzīvesveids ietekmē apkārtējo vidi,” viņa saka.

“Citi zēni” grupas dalībnieki stāstīs par savu dzīvesveidu, cik tas plaši vai tieši otrādi saudzīgi ietekmē vidi. Piemēram, grupas dziesma “Eat your salad” ir veids kā viņi popularizē zaļāku dzīvošanu.

Raidījuma viesi ar lietotnes palīdzību saņems precīzu atbildi tam, cik liels ir viņu ekoloģiskās pēdas nospiedums. Mūziķu nosauktie skaitļi ir krietni lielāki nekā vidēji Latvijā.

Pieaicinot nozares ekspertus, raidījumā uzmanība tiks vērsta arī finanšu plānošanai, kas ir ļoti svarīga prasme ilgtspējas kontekstā.

Visu minēto un arī citus jautājumus Kristīne Garklāva 12 svētdienu vakaros tiksies ar daudziem aizrautīgiem viesiem, kuri stāstīs par savu ikdienu un to kā viņi saudzē pasauli sev apkārt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm