Jauns pavērsiens Pļavnieku traģēdijas lietā, kad dzērājšoferis nāvējoši notrieca mazu meiteni

23. septembrī 21:04

Pagājušā gada janvārī mamma un vecmāmiņa zaudēja savu meitu un mazmeitu traģiskā avārijā Pļavniekos. Sievietes ar bērnu gāja pāri regulējamai gājēju pārejai pie zaļās gaismas, bet tad tika notriektas. Šoferis no notikuma vietas aizbēga. Izdzīvoja tikai mamma un vecmāmiņa. Vainīgais dzērājšoferis savu sodu izcieš, taču šajā lietā bija vēl kāds iesaistītais. Vai un kad savu sodu saņems maldinātājs?

Vainīgais “Mercedes” auto vadītājs, kurš alkohola reibumā notrieca gājējus un pie stūres bija sēdies bez autovadītāja apliecības, tika atrasts un notiesāts. Tuvākos 13 gadus viņš pavadīs aiz restēm.

Taču sākotnēji vīrieša pastrādātajā noziegumā atzinās kāds cits cilvēks – īstā vaininieka paziņa. Tagad pienākusi arī viņa kārta atbildēt tiesā par vēlmi slēpt nozieguma izdarītāju. Kāds sods tika piespriests iespējamajam līdzzinātājam, kurš sākotnēji maldināja likumsargus?  Ģenerālprokuratūras pārstāve Aiga Eiduka norāda, ka tiesa viņam piemērojusi apcietinājumu uz gadu un trīs mēnešiem.

Neviens sods neatgriezīs meitenītes dzīvību, taču jādomā, ka, pat ja pirmās instances lemtais tiks pārsūdzēts, līdzvainīgais tik un tā saņems adekvātu un taisnīgu spriedumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm